Wraz z początkiem marca Radisson Blu Hotel w Krakowie otworzył studio urody i masażu. Nowoczesny gabinet Blue Orchid SPA powstał tutaj z myślą o osobach kochających urodę, ceniących sobie masaże i usługi kosmetyczne najwyższej jakości. Dlaczego właśnie teraz warto skorzystać z jego oferty?

Wkrótce nadejdą ciepłe dni, jednak już teraz - początkiem zimnego w tym roku marca – w powietrzu czuć zapowiedź czegoś wiosennego. Zanim słońce zdejmie nam ciepłe płaszcze i rękawiczki warto zatroszczyć się o kondycję skóry i ciała. Tuż po otwarciu salonu specjaliści studia urody Blue Orchid SPA w krakowskim hotelu Radisson Blu zapraszają na serię „przedwiosennych” zabiegów.

Od czego zacząć? Po pierwsze skóra twarzy – po zimie często bywa zmęczona mrozem, suchym powietrzem, niedopieszczona słońcem. Warto zacząć właśnie od niej. Studio Blue Orchid SPA na początek proponuje zabieg tlenoterapii – OxyJet. W czasie jego wykonywania skóra wchłania koktajl czystego tlenu oraz – zależnie od potrzeb – składników złuszczających, nawilżających lub odżywiających. Doskonały dla zmęczonej zimą skóry będzie także zabieg Amazonas Spa. Kumuluje on w sobie siłę i bogactwo amazońskiej dżungli, a dzięki wyciągom z roślin i owoców regeneruje, przywraca elastyczność i chroni skórę przed wolnymi rodnikami. Sencha Spa – zabieg na bazie zielonej herbaty opóźni procesy starzenia, dzięki stosowanym polifenolom działa silnie przewciw zmarszczkowo. I jeszcze coś dla miłośników czekolady! White Chocolate Cherry to zabieg intensywnie odżywiający, łączący dobroczynne właściwości białej czekolady i wiśni, dodaje energii i odżywia skórę. A na koniec czysty relaks zawarty w olejkach eterycznych stosowanych do zabiegu Aromatic...

Po drugie dobra kondycja ciała! Tutaj nic nie zastąpi ruchu na świeżym powietrzu. Ale też nic nie doda energii tak jak zestaw masaży. Naciskanie, muskanie, klepanie – skóra to uwielbia! Odpowiednio dobrany masaż zrelaksuje, doda energii, odmłodzi. Po zimie najlepiej od razu wybrać od razu kompleksowy masaż Blue Orchid SPA. Trawa on 75 minut i łączący różne techniki – relaksacyjne, akupunkturę, aromaterapię, masaż wyszczuplający, klasyczny – dobierane zależnie zależnie od potrzeb skóry i klienta. Zanim zdejmiemy ciepłe, grube ubrania doskonały będzie masaż Bamboo – działa wyszczuplająco, poprawia przemianę materii, a przy tym doskonale dodaje dodaje energii i wigoru.

Aby efekt był perfekcyjny... koniecznie zadbajmy o nienaganny manicure i pielęgnację dłoni. Nowe studio w hotelu Radisson Blu zapewnia komplet zabiegów na dłonie w pakiecie Orchid Blue Spa Manicure. Pielęgnacja zawiera tutaj - klasyczny masaż dłoni, stylizacja paznokci, peeling i maska na dłonie.  A do tego... depilacja i drobne zabiegi jak henna, czy stylizacja i brwi i śmiało można powitać ciepłe dni. Piękni wiosną? Po co czekać aż do wiosny…? Studio urody Blue Orchid SPA znajduje się w hotelu Radisson Blu w Krakowie przy ul. Straszewskiego 17. Rezerwacja wizyt: info.krakow@radissonblu.com lub pod numerem telefonu: +48 12 618 88 88.

źródło: www.radissonblu.com (PR)