Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Restauracja i Hotel Gniazdo

Królewska 45, 05-827 Grodzisk Mazowiecki
www.restauracjagniazdo.pl

Skontaktuj się z obiektem

Karol Siurdyna Manager 601 4...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Restauracja i Hotel Gniazdo

Ciche i urokliwe miejsce na konferencje pod Warszawą

Data aktualności: 30-10-2013

 • Ciche i urokliwe miejsce na konferencje pod Warszawą - Restauracja i Hotel Gniazdo
  Kompleks Gastronomiczno-Rekreacyjny Gniazdo w Grodzisku Mazowieckim to gustowne i przytulne miejsce o niepowtarzalnym klimacie. W obiekcie mogą być z powodzeniem organizowane wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe, szkolenia, konferencje, wykłady i prezentacje, jak również bankiety i inne imprezy okolicznościowe.
   
  - Chcemy, aby nasi goście doświadczyli przyjemności nie tylko z jedzenia, ale również z przebywania w naszej restauracji - aby to miejsce stało się dla nich punktem spotkań, towarzyszem ważnych wydarzeń w życiu, czy po prostu restauracją, w której serwowane są ich ulubione potrawy - mówią przedstawiciele lokalu.
   
  Szeroka oferta konferencyjna i bankietowa
   
  Do dyspozycji organizatorów spotkań obiekt oddaje dwie w pełni wyposażone sale konferencyjne oraz salę „VIP” przeznaczoną do kameralnych spotkań w mniejszym gronie. Sala konferencyjna mieści do 45 osób w ustawieniu teatralnym, 30 w szkoleniowym i 30 w podkowie, natomiast Sala klubowa jest w stanie pomieścić do 65 osób w ustawieniu teatralnym, 36 w szkoleniowym i tyle samo w podkowie. W trakcie konferencji obsługa zapewnia serwisy kawowe oraz obiady serwowane w restauracji.
   
  Wieczorami w Restauracji Gniazdo mogą odbywać się uroczyste kolacje połączone z muzyką mechaniczną lub na żywo. Na życzenie organizatora wydarzenia i jego uczestników możliwe jest zorganizowanie dodatkowych atrakcji, takich jak degustacje wyszukanych trunków, pokazy tańców egzotycznych czy walk rycerskich w strojach z epoki. Ponadto w restauracji mogą być organizowane eleganckie bankiety firmowe oraz mniej formalne spotkania - w formie zasiadanej do 150 osób oraz w formie bufetowej nawet do 300 osób. W sezonie wiosenno–letnim uczestnicy odbywających się w lokalu wydarzeń mają do dyspozycji obszerny ogród, obok którego znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz zwierzyniec z wielbłądem, kozą, danielem i tak egzotycznymi zwierzętami jak patagonka czy kakadu.
   
  Komfortowe warunki noclegowe
   
  Na zaplecze noclegowe Kompleksu Gastronomiczno-Rekreacyjnego Gniazdo składa się 6 dwuosobowych pokoi typu standard oraz 2 dwuosobowe pokoje typu exclusive. Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienkę z prysznicem, telewizor oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Większość pokoi posiada taras lub balkon z widokiem na las.
   
  Dodatkowe informacje na temat oferty konferencyjnej Kompleksu Gastronomiczno-Rekreacyjnego Gniazdo można uzyskac po przesłaniu e-maila na adres biuro@restauracjagniazdo.pl oraz pod numerem telefonu 22 734 07 54.
   

Oferty specjalne