Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Rezydencja Luxury Hotel

Stara 1, 41-946 Piekary Śląskie
www.RezydencjaHotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Mateusz Jurowicz 500 1...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Rezydencja Luxury Hotel

Luksusowy butikowy hotel na Śląsku zaprasza do organizacji konferencji i eventów

Data aktualności: 13-11-2013

 • Luksusowy butikowy hotel na Śląsku zaprasza do organizacji konferencji i eventów - Rezydencja Luxury Hotel
  Rezydencja Luxury Hotel**** gwarantuje swoim gościom niezakłócone chwile twórczej pracy, relaks w komfortowych i eleganckich wnętrzach, perfekcyjną kuchnię oraz profesjonalną obsługę. Bogata oferta sprawia, że obiekt ten to doskonałe miejsce do organizacji różnego rodzaju szkoleń, bankietów, seminariów, konferencji oraz spotkań biznesowych.
   
  Sale konferencyjne i bankietowe
   
  Rezydencja Luxury Hotel**** udostępnia do dyspozycji organizatorów imprez kilka sal: Balową, Kryształową, Bankietową, Łempickiej oraz dwie Kameralne (VIP), które w zależności od potrzeb mogą być wykorzystywane zarówno na konferencje i szkolenia jak również bankiety i innego rodzaju imprezy okolicznościowe. Sala Balowa o powierzchni 340 m2 uchodzi za jedną z najpiękniejszych sal konferencyjnych w południowej Polsce - to właśnie w niej odbywają się największe wydarzenia. Rozsuwane, drewniane drzwi łączące Salę Balową z Salą Bankietową i Salą Kryształową mogą tworzyć jedną przestrzeń dla maksymalnie 350 gości. 
   
  Sala Łempickiej (80 m2 powierzchni) to pomieszczenie, w którym znajdują się reprodukcje prac Tamary Łempickiej. Elegancki wystrój sali oraz odpowiednie oświetlenie zapewnia niepowtarzalny nastrój podczas spotkań biznesowych i rodzinnych.
  Sala Kryształowa (180 m2 powierzchni) z widokiem na piękny ogród to idealne miejsce na spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia czy bankiety. Sala może pomieścić od 60 do 110 osób, można też wyjść z niej bezpośrednio na taras i do ogrodu. Ofertę Rezydencji Luxury Hotel**** uzupełniają dwie sale Kameralne (VIP), o powierzchni 25m2 każda, idealnie nadające się na organizację kameralnych spotkań biznesowych do 16 osób.
   
  Wszystkie wyżej wymienione sale konferencyjne są wyposażone w profesjonalny sprzęt audiowizualny, na który składają się: projektor multimedialny, ekran, flipchart, stolik pod projektor, nagłośnienie i mównica. Na życzenie istnieje również możliwość wypożyczenia laptopów, odtwarzacza DVD, telewizora, wskaźnika laserowego oraz sprzętu do tłumaczeń symultanicznych. W przerwach konferencji oferowane są usługi gastronomiczne, takie jak serwis kawowy, lunch serwowany oraz lunch w formie bufetu.
   
  Komfortowe zakwaterowanie
   
  Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 68 komfortowo urządzonych pokoi: Business Standard i Superior (oba występują również w opcji Garden View), Rezydencja Family Room, Pokoje Design, Junior Suite oraz 2 ekskluzywne apartamenty - Srebrny i Złoty. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i cechują się starannie zaaranżowanymi wnętrzami, łączącymi stylowe meble i nowoczesne wyposażenie. Do dyspozycji gości pozostaje znajdująca się w podziemiach hotelu strefa relaksu z sauną fińską, jacuzzi, siłownią i grotą solną.
  Restauracja Rezydencja Luxury Hotel**** kierowana przez szefa kuchni Wiesława Ambrosa, prezesa Polskiej Akademii Sztuki Kulinarnej serwuje dania tradycyjnej, dworskiej kuchni polskiej i europejskiej.
   
  Program rozrywkowy i dodatkowe atrakcje
   
  Wychodząc naprzeciw potrzebom organizatorów konferencji Rezydencja Luxury Hotel**** zapewnia swym gościom bezpłatny transport z i na lotnisko. Wśród licznych atrakcji, znajdują się: gry teambuildingowe (pocztówka z wakacji, team mobile - budowa pojazdów), strzelnice, paintball, park linowy, gokarty, off road, stok narciarski. Dodatkowe atrakcje to m. in. degustacjd whisky i win, wieczory tematyczne - wieczór szkocki, impreza hiszpańska, gala oscarowa, kasyno Agent 007, pokazy iluzjonisty oraz występy kabaretu.

Oferty specjalne