Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sala Koncertowa przy Zespole Szkół Muzycznych w Sosnowcu

Wawel 2, 41-200 Sosnowiec

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Sala Koncertowa przy Zespole Szkół Muzycznych w Sosnowcu

Nowa przestrzeń na koncerty, konferencje i wydarzenia artystyczne

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowa przestrzeń na koncerty, konferencje i wydarzenia artystyczne - Sala Koncertowa przy Zespole Szkół Muzycznych w Sosnowcu

  Śląski urząd marszałkowski dofinansował powstającą inwestycję dotacją w wysokości 2,7 mln złotych.

   

   

   

   

   

   

     Wielofunkcyjna sala koncertowa na 500 miejsc pozwoli na organizowanie koncertów muzycznych, występów teatralnych, a także konferencji, szkoleń i projekcji ambitnego kina. Powstanie obiektu ma skutkować zapewnieniem właściwych warunków do prezentacji talentu młodych artystów, a także utworzenie infrastruktury o charakterze kulturalnym, z której będzie mogło korzystać całe społeczeństwo w charakterze słuchaczy i widzów.

  Znajdujące się w obiekcie pomieszczenia będą pełniły funkcję koncertową (koncerty, przesłuchania, konkursy muzyczne, audycje muzyczne, małe formy sceniczne) oraz funkcję konferencyjną z przeznaczeniem na organizację szkoleń lub wykładów (warsztaty muzyczne, przesłuchania muzyczne, narady). W obiekcie o powierzchni ponad 4 tys. mkw. znajdzie się także zaplecze, w którym znajdować się będą: sala kameralna na 167 miejsc widowni, sale ćwiczeń, oraz pomieszczenia na zbiorowe i indywidualne zajęcia dydaktyczne.

  Całkowita wartość projektu to około 25 mln złotych. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

   


  źródło: www.sosnowiec.pl