Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sheraton Grand Kraków

Powiśle 7, 31-101 Kraków
www.sheraton.pl/krakow

Skontaktuj się z obiektem

Magdalena Wolska - Omyła Senior BQ Sales Coordinator +4812...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Sheraton Grand Kraków

Hotel Roku w Europie Środkowo – Wschodniej

Data aktualności: 22-11-2012

 • Hotel Roku w Europie Środkowo – Wschodniej - Sheraton Grand Kraków

  Sheraton Krakow Hotel otrzymał prestiżową nagrodę Hotel Roku 2010, tym samym stając się liderem wśród hoteli sieci Starwood z regionu Europy Środkowo - Wschodniej. Krakowskiemu Sheratonowi przyznano również nagrodę w kategorii Jakość i Zgodność ze standardami marki.

   

   

   

   

   

   

  Każdego roku Starwood Hotels & Resorts nagradza wybrane hotele za ich najlepsze osiągnięcia, w różnych obszarach. Nagroda Hotel Roku to wielkie uznanie, będące dowodem na doskonałe wyniki w kategoriach takich jak między innymi roczny wynik finansowy, wskaźnik satysfakcji gości, zgodność ze standardami marki.

  Nagrodę Hotel Roku krakowski Sheraton otrzymał już po raz trzeci. W poprzednich latach tytuł ten został przyznany w 2005 oraz 2006 roku.

  Po raz drugi z rzędu hotel został wyróżniony w kategorii Jakość i Zgodność ze standardami marki. Nagroda ta jest potwierdzeniem nieustannych starań i zaangażowania w dostarczaniu usług najwyższej jakości.

  „Ogromnie cieszymy się z tak prestiżowej nagrody. Zdobycie tytułu Hotel Roku to sukces, będący doskonałym potwierdzeniem ciężkiej pracy całego zespołu i naszej pasji związanej z prowadzeniem hotelu. Jej przyznanie zasługuje na prawdziwą celebrację, w wielkim stylu z wszystkimi pracownikami. Trofeum z pewnością zostanie umieszczone w widocznym miejscu hotelu” – powiedział Stijn Oyen, dyrektor generalny krakowskiego Sheratona.

  Hotel Sheraton Krakow posiada 232 pokoje, sale konferencyjne, salę balową, restaurację, Sheraton Fitness i basen. Wszystkie pokoje oraz apartamenty wyposażone są w rozwiązania telekomunikacyjne najnowszej generacji. Hotel zarządzany jest przez sieć Starwood Hotels & Resorts, która obecnie posiada w Polsce 6 obiektów: Sheraton Warsaw Hotel, Sheraton Kraków Hotel, Sheraton Poznan Hotel, The Westin Warsaw, Le Meridien Bristol oraz najnowszy – Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa.

   


  źródło: www.sheraton.pl/krakow