Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sheraton Warsaw Hotel

Bolesława Prusa 2, 00-493 Warszawa
http://www.sheraton.pl/pl/meetings

Skontaktuj się z obiektem

Tomasz Murawski Dyrektor Działu Sprzedaży Grup i Bankietów +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Sheraton Warsaw Hotel

Jeszcze lepszy dostęp do internetu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Jeszcze lepszy dostęp do internetu - Sheraton Warsaw Hotel

  Firma Ruckus Wireless poinformowała o realizacji projektu budowy sieci bezprzewodowego internetu w hotelu Sheraton w Warszawie. Za instalację i uruchomienie urządzeń oraz wdrożenie całej sieci odpowiedzialna była firma NextiraOne, która zapewnia hotelowi także opiekę serwisową.

   

   

   

     Realizacja objęła siedem pięter Sheraton Warsaw Hotel, na których zamontowano łącznie 53 access pointy ZoneFlex 7363 oraz podwójny kontroler ZoneDirector 3000. Dzięki temu osiągnięto znaczącą poprawę niezawodności, wydajności i zasięgu łączy bezprzewodowych w stosunku do poprzednio stosowanej technologii. Stworzony system został również zintegrowany z istniejącym systemem hotelowym Tiger i Micros Fidelio PMS. - Hotel Sheraton, pragnąc zapewnić najlepszą jakość usług sieci internetowej, zwrócił się do nas o pomoc w udoskonaleniu swoich łączy bezprzewodowych -– mówi Michał Jarski, dyrektor regionalny Ruckus Wireless na Europę Wschodnią. - Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań Ruckus Wireless, Internet dociera obecnie w każdy zakątek hotelu, zachowując wysoką przepustowość danych - dodaje.

  W ramach projektu przewidziano również specjalne rozlokowanie punktów dostępowych w części konferencyjnej, gdzie wymagana jest największa przepustowość i niezawodność instalacji. Jak informują przedstawiciele Ruckus Wireless, w tak strategicznych miejscach zapewnienie stabilności połączeń jest krytyczne dla organizacji konferencji z udziałem wielu uczestników. Dzięki zainstalowanym urządzeniom, nawet kilkaset osób korzystających naraz z sieci nie będzie mieć problemów z uzyskaniem doskonałego połączenia z internetem. Dodatkowo, w trosce o komfort i estetykę, wszystkie punkty dostępowe zostały ukryte w miejscach niewidocznych dla gości hotelu. Dzięki temu urządzenia nie zakłócają spójnego wystroju hotelowych wnętrz.

  Znajdujący się przy Trakcie Królewskim w Warszawie pięciogwiazdkowy Sheraton Warsaw Hotel oddaje do dyspozycji gości 350 pokoi, w tym 24 apartamenty oraz 60 pokoi położonych w ekskluzywnej, prywatnej części Club o podwyższonym standardzie. W ofercie hotelu znajdują się także specjalne pokoje biznesowe, a wszyscy goście obiektu mogą bezpłatnie korzystać z Fitness Center oraz bezprzewodowego dostępu internetu. Hotel oferuje możliwość zorganizowania spotkań, konferencji i imprez firmowych na blisko 1,2 tys. łącznej powierzchni konferencyjnej. Na życzenie klienta pomieszczenia konferencyjne mogą być urządzone w wybranym stylu i konfiguracji. Hotel zapewnia sprzęt multimedialny oraz obsługę gastronomiczną odbywających się w salach wydarzeń. Organizatorzy konferencji mają też dostęp do windy towarowej, transportującej najcięższy sprzęt wystawowy lub elementy scenografii prosto z rampy lub garażu podziemnego do sal konferencyjnych. Winda umożliwia także wjazd dużych samochodów do Sali Balowej.


  źródło: www.sheraton.pl