Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sound Garden Hotel

Żwirki i Wigury 18, 02-092 Warszawa
www.soundgardenhotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Iwona Kubisz Head of Sales 48 66...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Sound Garden Hotel
 • https://www.youtube.com/watch?v=v3jap9FP8jE

Samoobsługowy hotel w Warszawie już działa

Data aktualności: 19-06-2013

 • Samoobsługowy hotel w Warszawie już działa - Sound Garden Hotel

  Warszawa ma nowy, nietypowy hotel. Samoobsługowy Sound Garden właśnie rozpoczął działalność.

   

   

   

   

   

   

   

  17 czerwca 2013 r. pierwszych gości przyjął Sound Garden Hotel. Obiekt zlokalizowany jest przy ul. Żwirki i Wigury w Warszawie i oferuje 206 pokoi, rozlokowanych na pięciu muzycznych piętrach, do wyboru: jazz, pop, rock, dźwięki przyrody albo cisza. Zaplecze konferencyjne Sound Garden to dziewięć sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 800 mkw. i możliwości przyjęcia do 800 osób jednocześnie.

   

  W hotelu nie ma tradycyjnej recepcji, jej rolę przejęły elektroniczne kioski, które potwierdzają rezerwację, wydają klucze i wystawiają faktury. Obiekt szczyci się dbałością o środowisko, stąd naturalne materiały, czy system wykorzystywania wody deszczowej. W całym hotelu goście mają do dyspozycji szybki internet, w pokojach działa również interaktywna telewizja.

   

   

Oferty specjalne