Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Stadion Miejski w Białymstoku

Słoneczna 1, 15-959 Białystok
http://www.stadion.bialystok.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Stadion Miejski w Białymstoku

Nowy Stadion Miejski w Białymstoku zaprasza na konferencje

Data aktualności: 04-11-2014

 • Nowy Stadion Miejski w Białymstoku zaprasza na konferencje - Stadion Miejski w Białymstoku

  W niedzielę, 12 października br. oficjalnie otwarto Stadion Miejski w Białymstoku. To miejsce gotowe jest nie tylko, by fundować kibicom sportowe emocje, ale również jest przygotowane do organizacji konferencji, bankietów, spotkań biznesowych oraz szkoleń.


  Nowy obiekt ma 7 stref sektorowych, miejsca siedzące na krytych trybunach dla 22 386 widzów i 23 miejsca dla osób niepełnosprawnych z opiekunami. Uczestnicy wydarzeń mają też do dyspozycji parking na 950 aut.
  Na dzień otwarcia stadionu zaplanowano cały szereg imprez i atrakcji tak dla dzieci, jak i dorosłych. Odbyło się m.in. spotkanie z piłkarzami Jagiellonii Białystok, którzy przez trzy godziny rozdawali autografy, czy organizowali konkursy dla fanów. Mecz otwarcia między Jagiellonią Białystok a Pogonią Szczecin odbył się 18 października br. Wcześniej stadion sprawdził się jako obiekt na eventy kulturalne – we wrześniu na płycie stadionu zagrała Budka Suflera.


  Sale konferencyjne i bankietowe na stadionie w Białymstoku


  Na Stadionie Miejskim w Białymstoku znajduje się Centrum Konferencyjno-Biznesowe, które śmiało można zaliczyć do jednego z największych w regionie. W jego skład wchodzi jedna sala konferencyjna mierząca 80 mkw. i mieszcząca jednocześnie 120 osób w ustawieniu kinowym, 6 sal bankietowych na pierwszym piętrze oraz dwie na drugim, dwie sale widokowe, oraz strefa VIP. Największe sale bankietowe mierzą 217 mkw. każda (dwie sale) i 100 mkw. każda (dwie sale). To, co wyróżnia sale bankietowe i konferencyjne na stadionie to bliskość boiska, co może być dodatkową atrakcją w trakcie spotkania czy konferencji.
   

  Stadion Miejski w Białymstoku centrum konferencyjne sale konferencyjneStadion Miejski w Białymstoku centrum konferencyjne sale konferencyjne


  Wszystkie sale wyposażone są w profesjonalny sprzęt multimedialny, czyli nagłośnienie, sprzęt do tłumaczeń symultanicznych w dwóch językach, projektor, a nawet reklamy LED z logo firmy wyświetlane podczas konferencji.
  Ponadto, na stadionie znajduje się strefa VIP, w której znajduje się SkyBox, czyli 11-osobowe loże na najwyższym poziomie, które zapewniają organizację spotkania w kameralnej atmosferze. Poniżej sektora SkyBox znajduje się 1088 miejsc w sektorze biznesowym. Z kolei strefa Super Vip to powierzchnia ok. 600 mkw., pozwalająca pomieścić do 200 osób, a na tzw. poziomie czerwonym to 1000 mkw. i mieszczące od 350 do 400 osób.
   

  Stadion Miejski w Białymstoku centrum konferencyjne sale konferencyjneStadion Miejski w Białymstoku centrum konferencyjne sale konferencyjne   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: