Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva

Św. Wawrzyńca 12, 31-060 Kraków
www.starazajezdniakrakow.pl

Skontaktuj się z obiektem

Marta Skorupska +48 7...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva

Największa powierzchnia na konferencje i eventy w Krakowie na ponad 800 osób

Data aktualności: 23-11-2012

 • Największa powierzchnia na konferencje i eventy w Krakowie na ponad 800 osób - Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva

  W sercu krakowskiego Kazimierza po gruntownym remoncie rozpoczyna oficjalnie swoje nowe życie zabytkowa Stara Zajezdnia z 1913 roku. Mieszczą się w niej sala koncertowa, restauracja z kuchnią polską i galicyjską oraz największe w Krakowie miejsce konferencyjno-eventowe na ponad 800 osób.

   

   

   

   

   


  Jak zapewniają przedstawiciele Starej Zajezdni, zabytkowy obiekt przy ul. Św. Wawrzyńca będzie stanowił dla organizatorów konferencji i kongresów dobrą alternatywę dla standardowych sal konferencyjnych w hotelach. Atutem placówki jest największa powierzchnia eventowa w Krakowie dla nawet 800 osób, jak również lokalizacja na Kazimierzu, która pozwala łączyć sesje plenarne podczas konferencji ze zwiedzaniem najważniejszych atrakcji Krakowa. Warto zwrócić uwagę, że w październiku 2012 r. w murach Starej Zajezdni gościł m. in. Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorców organizowany przez Ruch Palikota, a na działającym niegdyś w Starej Zajezdni torze gokartowym swoje pierwsze kroki stawiał sam Robert Kubica.

  Stara Zajezdnia jest w stanie ugościć i profesjonalnie obsłużyć nawet najbardziej złożone wydarzenie kulturalno-muzyczne, elegancką  kolację lub bankiet. W mieszczącej maksymalnie 150 osób restauracji zaplanować można spotkanie biznesowe, imprezę okolicznościową, spotkanie z pracownikami, christmas party czy biznesową kolację. Serwowane w restauracji potrawy wywodzą się z kuchni staropolskiej i galicyjskiej. Michał Jarzombek, Szef Kuchni, poleca przede wszystkim peklowaną, duszoną w piwie i zapiekaną golonkę wieprzową z kapustą z grochem, chrzanem ze śmietaną oraz galicyjską zupę kminkową. W 2013 r. przy lokalu pojawi się również ogródek, planowana jest też muzyka na żywo.

  Starą Zajezdnię docenią również fani grupowego oglądania widowisk sportowych - to właśnie tutaj podczas Euro 2012 i Igrzysk Olimpijskich w Londynie część mieszkańców Krakowa miała już okazję oglądać na żywo mecze i wydarzenia sportowe w przyjaznej atmosferze sportowego święta. Goście Starej Zajezdni zgodnie podkreślali, że właśnie takiego miejsca do tej pory brakowało w Krakowie. Atutem miejsca są nie tylko duże telebimy i dobre nagłośnienie, ale również najdłuższy bar piwny w Polsce oraz minibrowar, który od początku 2013 roku będzie ważył na miejscu piwo Spiż.

  źródło: www.starazajezdniakrakow.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: