Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Stare Kino - Cinema Residence Hotel

Piotrkowska 120, 90-006 Łódź
www.cinemahotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Stare Kino - Cinema Residence Hotel

Stare Kino Cinema Residence zaprasza na konferencje w filmowym stylu

Data aktualności: 10-02-2014

 • Stare Kino Cinema Residence zaprasza na konferencje w filmowym stylu - Stare Kino - Cinema Residence Hotel
  Otwarty w 2013 roku hotel Stare Kino Cinema Residence przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi oddaje do dyspozycji organizatorów spotkań kameralną salę konferencyjną oraz salę restauracyjną mieszczącą do 45 osób.
   
  Hotel mieści się w budynku, w którym pod koniec XIX wieku powstało pierwsze stałe kino w Polsce. W obiekcie, którego wnętrza są inspirowane są filmami o łódzkich korzeniach, odbywają się wystawy, wernisaże oraz spotkania poświęcone tematyce filmowej Łodzi.
   
  Filmowe konferencje w Łodzi
   
  Hotel Stare Kino Cinema Residence dysponuje salą konferencyjną o powierzchni 40 mkw. Pomieszczenie z osobnym wejściem i dostępem do światła dziennego jest wyposażone w ekran, projektor multimedialny, flipchart, nagłośnienie. Istnieje również możliwość skorzystania z dodatkowego sprzętu. Obsługa obiektu zaprasza również do skorzystania z zaplecza cateringowego, oferując przerwy kawowe, lunche i kolacje. 
   
  Mieszcząca się na parterze budynku Restauracja Kinematograf to miejsce, które jest w stanie pomieścić do 45 osób. Wyróżnikiem lokalu są elementy dekoracji filmowej. Sala restauracyjna o powierzchni 60 mkw. wyposażona jest w profesjonalny system nagłośniania, projektor multimedialny oraz telewizor LCD. Mogą być w niej organizowane spotkania biznesowe, przyjęcia okolicznościowe, imprezy oraz pokazy. Lokal oferuje dania kuchni polskiej. 
   
  Noclegi w filmowych apartamentach
   
  Stare Kino Cinema Residence posiada ponad 50 miejsc noclegowych w 22 apartamentach o powierzchni od 23 do 40 mkw. Każdy z nich ma inny motyw przewodni, przez co w hotelu nie ma dwóch takich samych pokoi. Apartamenty rozmieszczone są na czterech piętrach butikowej kamienicy, a każde z nich było inspirowane inną epoką. Pierwsze piętro budynku jest utrzymane w klimacie lat 30-tych, drugie - 50-tych, trzecie - 80-tych, a czwarte - latami współczesnymi. W apartamentach znajdują się oryginalne meble i przedmioty z danej epoki, fototapety przedstawiające kadry z filmów, obrazki oraz grafiki.
   
  Do końca 2014 roku w hotelu Stare Kino Cinema Residence mają zostać udostępnione nowe sale konferencyjne oraz dodatkowe pokoje dla gości. Łącznie obiekt będzie posiadał 40 apartamentów.