Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Stary Browar Kościerzyna

Słodowa 3, 83-400 Kościerzyna
www.starybrowarkoscierzyna.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Stary Browar Kościerzyna

Trwa budowa obiektu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Trwa budowa obiektu - Stary Browar Kościerzyna

  Trwają prace budowlane na terenie trzypoziomowego centrum handlowo-gastronomiczno-konferencyjnego w Kościerzynie. Jak informuje inwestor, jeszcze latem 2012 r. zakończone zostaną prace na poziomie parkingu podziemnego. Tymczasem trwają rozmowy w sprawie wynajmu powierzchni w obiekcie.

   

   

   

   

   


  W kompleksie o powierzchni tys. mkw. funkcjonować będą m.in. Kościerskie Muzeum Browarnictwa, Słodownia (w której powstanie degustatornia warzonego na miejscu piwa), hotel, przestrzeń koncertowo-wystawiennicza, a także pomieszczenia biurowe. W obiekcie działać będzie również około 20 lokali, w tym pizzeria, pub i restauracja, których operatorem będzie Stary Browar Kościerzyna. W sali konferencyjno-bankietowej będzie można organizować nie tylko szkolenia i konferencje, lecz także wesela i inne imprezy okolicznościowe. Stary Browar będzie również dysponował placem zabaw dla dzieci oraz dwoma parkingami: nadziemnym i podziemnym.

  Nowa inwestycja to duże korzyści dla miasta Kościerzyna. - Inwestor podjął się bardzo trudnego zadania. Jestem przekonany, że to jedna z najważniejszych inwestycji prywatnych w ostatnim dziesięcioleciu. Renowacja „starego browaru” z całą pewnością zmieni na trwałe oblicze tej części miasta. W mojej ocenie stanie się on wizytówką śródmieścia. Pragnę podkreślić dobrą współpracę inwestora z miastem tak na etapie projektowania, jak też realizacji inwestycji. Dobrym tego przykładem może być uzyskanie na to zadanie finansowania z funduszy Jessica na rzecz trwałych inwestycji w obszarach miejskich – powiedział Zdzisław Czucha, burmistrz Kościerzyny.

  Stary Browar Kościerzyna ma zostać oddany do użytku w połowie 2013 r.

  źródło: www.starybrowarkoscierzyna.pl