Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Stary Browar Kościerzyna

Słodowa 3, 83-400 Kościerzyna
www.starybrowarkoscierzyna.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Stary Browar Kościerzyna

Stary Browar coraz bliższy otwarcia

Data aktualności: 27-06-2013

 • Stary Browar coraz bliższy otwarcia - Stary Browar Kościerzyna
  Zabytkowy wiatrowskaz, zwany również „aniołem”, pojawił się na dachu Starego Browaru w Kościerzynie. Jak donosi portal Gazeta.pl, ma to być zwiastun rychłego ukończenia inwestycji.
   
   
   
   
  Powstający w odrestaurowanym, zabytkowym budynku Stary Browar będzie wielofunkcyjnym obiektem, w którym znajdą się m.in.: hotel, centrum konferencyjne, centrum handlowe, warzelnia piwa i lokale gastronomiczne.
   
  Hotel Stary Browar będzie oferował 25 pokoi. Stylistyka  i wystrój ich wnętrz jest połączeniem architektury Starego Browaru z nowym designem. Z myślą o klientach biznesowych przygotowano dwie sale konferencyjne, przeznaczone dla maksymalnie 110-120 osób każda. W całym obiekcie można korzystać z bezprzewodowego internetu.
   
  Otwarcie Starego Browaru planowane jest na przełom sierpnia i września 2013 r.