Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

The Westin Warsaw

Al. Jana Pawła II 21, 00-854 Warszawa
http://www.westin.pl/pl/meetings

Skontaktuj się z obiektem

Tomasz Murawski Dyrektor Działu Sprzedaży Grup i Bankietów +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
The Westin Warsaw

Westin Warsaw zaprasza do odnowionej sali Executive Club Lounge

Data aktualności: 22-07-2014

 • Westin Warsaw zaprasza do odnowionej sali Executive Club Lounge - The Westin Warsaw
  W warszawskim hotelu zakończyła się renowacja sali Executive Club Lounge. Autorką nowych wnętrz jest londyńska projektantka Anita Rosato.
   
  Znajdujące się na 19. piętrze hotelu pomieszczenie stanowi propozycję dla gości ceniących sobie prywatność i najwyższy standard obsługi. W przestronnych, stylowych wnętrzach Executive Club Lounge znalazły się strefy wypoczynku z wygodnymi kanapami i fotelami oraz stoliki, przy których można pracować lub spróbować zdrowych przekąsek.
   
  Przestrzeń na pracę, wypoczynek i konferencje
   
  Dzięki renowacji wnętrza zyskały elegancki i nowoczesny wygląd, odzwierciedlający filozofię marki Westin, której pasją jest dbanie o dobre samopoczucie gości w podróży. W swojej pracy Anita Rosato wykorzystała wiele naturalnych elementów takich jak kamienie, drewno czy plusz, aby stworzyć miejsce przytulne oraz działające na zmysły. Pobyt w Executive Club Lounge ma bowiem umożliwiać gościom hotelu relaks i regenerację.
   
  Znajdujący się w centrum Warszawy hotel The Westin Warsaw oddaje do dyspozycji organizatorów spotkań 10 sal konferencyjnych o wysokim standardzie, wyposażonych w nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 350 pokoi dla gości, a jego znakiem rozpoznawczym jest kreatywna kuchnia fusion, którą Westin jako pierwszy wprowadził do Polski.

  Galeria

  • Westin Warsaw zaprasza do odnowionej sali Executive Club Lounge - The Westin Warsaw
  • Westin Warsaw zaprasza do odnowionej sali Executive Club Lounge - The Westin Warsaw

Oferty specjalne

 • Oferta konferencyjna

  Zarezerwuj spotkanie do 30 września, zdobądź podwójne punkty SPG PRO i jeden z wyjątkowych bonusów w cenie konferencji: - przyjęcie powitalne, - przerwę kawową, - upgrade pokoi. Szczegóły znajdziesz pod adresem: http://www.spgpolska.pl/pl/power-up...