Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Tobaco Hotel

Kopernika 64, 90-533 Łódź
www.hoteltobaco.pl

Skontaktuj się z obiektem

Szulc Paulina Specjalistka ds. Sprzedaży Aktywnej 505 1...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Tobaco Hotel

Konferencje w dawnej fabryce papierosów

Data aktualności: 22-11-2012

 • Konferencje w dawnej fabryce papierosów - Tobaco Hotel

  W modernizowanym budynku dawnego Polskiego Monopolu Tytoniowego i późniejszej Łódzkiej Wytwórni Papierosów powstaje nowoczesny hotel trzygwiazdkowy. Obiekt, którego otwarcie zaplanowano na Sylwestra 2012 r. będzie częścią osiedla mieszkaniowego Tobaco Park.

   

   

   

   

   


  W XIX-wiecznych pofabrycznych budynkach pojawią się lokale usługowo-biurowe, lofty i apartamenty jedno- i dwupoziomowe oraz park z placem zabaw dla dzieci. Elewacja dwupiętrowego Tobaco Hotel ma nawiązywać do koloru elewacji dawnego budynku fabryki z 1880 roku. Jak informują przedstawiciele firmy Arche, która jest inwestorem przedsięwzięcia, w urządzonym w stylu lat pięćdziesiątych obiekcie znajdzie się 150 miejsc dla gości w 114 pokojach jedno- i dwuosobowych. Ich wystrój będzie utrzymany w intensywnych kolorach.Na zaplecze konferencyjne obiektu złoży się pięć sal konferencyjnych, wyposażonych w nowoczesny sprzęt audiowizualny. W podziemiach budynku znajdą się takze restauracja, sauna i siłownia.

  źródło: www.tobacopark.pl