Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Tristan Hotel & SPA

Rybacka 17, 82-110 Kąty Rybackie
tristan.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Katarzyna Hildebrand 690 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Tristan Hotel & SPA

Data otwarcia hotelu w Kątach Rybackich uległa przesunięciu

Data aktualności: 13-02-2013

 • Data otwarcia hotelu w Kątach Rybackich uległa przesunięciu - Tristan Hotel & SPA

  Czterogwiazdkowy hotel na konferencje nad morzem, który pierwotnie miał zostać oddany do użytku wiosną 2013 r. otworzy się rok później.

   

   

   

   

   

   


  Obiekt powstaje w pobliżu położonego przy ul. Rybackiej pensjonatu o tej samej nazwie. w chwili obecnej hotel posiada już elewację i jest na etapie stanu surowego zamkniętego, Wewnątrz budynku trwają prace budowlane. Jak informuje Joanna Szumko-Florek z Hotelu Tristan, najprawdopodobniej obiekt zostanie do użytku w 2014 r.

  W Hotelu Tristan znajdzie się kilka sal konferencyjnych, a także restauracja, kawiarnia, lobby bar, pokoje dla gości i kompleks SPA z basenami (zewnętrznym i wewnętrznym), jacuzzi, saunami (sucha i parowa), grotą solną, gabinetami kosmetycznymi, odnowy biologicznej i masażu, siłownią, salą fitness. W obiekcie znajdzą się również , kręgielnia, klub nocny, salon gier oraz kącik zabaw dla dzieci.Hotel zostanie przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych i będzie posiadał parking na 75 samochodów.

  Projekt hotelu przygotowała Pracownia Architektoniczna Lota, a wykonawcą prac budowlanych jest Allcon Budownictwo. Inwestorem hotelu jest Przedsiębiorstwo Łożysk Ślizgowych Andrzej Szumko z Elbląga.

  źródło: Hotel Tristan