Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Tristan Hotel & SPA

Rybacka 17, 82-110 Kąty Rybackie
tristan.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Katarzyna Hildebrand 690 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Tristan Hotel & SPA

Hotel Tristan zostanie otwarty wiosną 2014 roku

Data aktualności: 02-01-2014

 • Hotel Tristan zostanie otwarty wiosną 2014 roku - Tristan Hotel & SPA
  Już wiosną 2014 r. na Mierzei Wiślanej zostanie oddany do użytku nowy hotel konferencyjny. Tristan Hotel & SPA, bo taką nazwę nosi obiekt znajdujący się w Kątach Rybackich, będzie posiadał centrum konferencyjne mogące pomieścić do 300 osób.
   
  W obiekcie znajdzie się kilka sal konferencyjnych, które łącznie będą w stanie pomieścić do 300 uczestników wydarzeń. Szczegółowe informacje na temat pomieszczeń oraz ich wyposażenia zostaną podane wkrótce. Wiadomo jednak, że uczestnicy spotkań w hotelu będą mieli do dyspozycji parking na 75 samochodów.
   
  Wypoczynek i konnferencje na Mierzei Wiślanej
   
  Na zaplecze noclegowe Tristan Hotel & SPA złoży się 57 pokojach i apartamentach. Część pokoi zostanie dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, w budynku pojawi się równiez winda. Ponadto goście hotelu i uczestnicy odbywającym się w nim konferencji będą mogli korzystać ze strefy spa & wellness, w której pojawią się: basen wewnętrzny i zewnętrzny, sauny, grota solna, centrum spa z gabinetami kosmetycznymi, odnowy biologicznej i masażu oraz siłownia i sala fitness. W obiekcie działać będą również restauracja, kawiarnia oraz klub nocny. Dodatkowymi atrakcjami będą kręgielnia, stoły do gry w bilard oraz kort tenisowy. Pomyślano też o najmłodszych - rodzice będą mogli oddać swe pociechy w ręce opiekunki w bajkowym klubiku dla dzieci.