Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Tristan Hotel & SPA

Rybacka 17, 82-110 Kąty Rybackie
tristan.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Katarzyna Hildebrand 690 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Tristan Hotel & SPA

Tristan Hotel & SPA na Mierzei Wiślanej jest już otwarty

Data aktualności: 28-05-2014

 • Tristan Hotel & SPA na Mierzei Wiślanej jest już otwarty - Tristan Hotel & SPA
  22 maja 2014 r. miało miejsce oficjalne otwarcie pierwszego czterogwiazdkowego hotelu na Mierzei Wiślanej w miejscowości Kąty Rybackie. W Tristan Hotel & SPA znalazły się cztery sale konferencyjne.

  Na zaplecze noclegowe hotelu składa się 56 pokoi typu Economy, Standard i Studio oraz apartament. Większość pokoi posiada balkony. 
   
  Nowy hotel na konferencje nad morzem
   
  W Hotelu Tristan organizatorzy spotkań mają do dyspozycji cztery klimatyzowane sale konferencyjne wyposażone w rzutnik, ekran, nagłośnienie, flipchart, materiały papiernicze oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Pomieszczenia posiadają dostęp do światła dziennego. Trzy z nich znajdują się na parterze, a czwarta - Sala Posiedzeń Mewa (typu boardroom) - mieści się na pierwszym piętrze. Dzięki systemowi przesuwnych ścian sale można bez problemu podzielić na kilka mniejszych części. W każdej chwili spotkania prelegenci mogą też liczyć na wsparcie pracownika działu technicznego hotelu.
   
  Działająca w hotelu Restauracja Kobaltowa specjalizuje się w kuchni regionalnej. Obok lokalu znajduje się Lobby Bar Navigator serwujący napoje, alkohole i drinki. Na pierwszym piętrze budynku mieści się zaś Kawiarnia Seashell z dużym przestronnym tarasem z widokiem na las. Na poziomie -1 znalazł się klub muzyczny Moon Club. Tuż obok znajduje się stół bilardowy, a w jego pobliżu działa kręgielnia.
   
  Odpoczynek na Mierzei Wiślanej
   
  Isolda Spa to miejsce, w którym goście Tristan Hotel & SPA i uczestnicy odbywających się w nim konferencji mogą zrelaksować się w basenie wewnętrznym (o powierzchni 100 mkw.) lub zewnętrznym (60 mkw.), skorzystać z sauny parowej i suchej, groty solnej. W hotelowym klubie fitness o powierzchni 102 mkw. odbywają się zajęcia jogi, fitness, pilates i zumby. Sala została wyposażona w profesjonalny sprzęt cardio i do ćwiczeń siłowych.  Dla gości hotelu przygotowano również kort ziemny do gry w tenisa. Osoby aktywne mogą też wypożyczyć w hotelu rowery i kijki do nordic walking.
   
  Jednym z udogodnień dla rodzin przebywających z dziećmi w Tristan Hotel & SPA jest Morska Kraina - klub dla najmłodszych. Hotel jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, posiada też parking na 75 samochodów.