Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel

Gola Dzierżoniowska, 58-230 Gola Dzierżoniowska
http://www.uroczysko7stawow.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel

Już w lipcu 2013 r. otwarcie Uroczyska Siedmiu Stawów

Data aktualności: 03-07-2013

 • Już w lipcu 2013 r. otwarcie Uroczyska Siedmiu Stawów - Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel

  Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel & SPA by L’OCCITANE to połączenie stylowych wnętrz i profesjonalnych zabiegów SPA, to również świetne miejsce na konferencje.

   

   

   

   

   

   

  Znajdujący się w Goli Dzierżoniowskiej czterogwiazdkowy hotel zaoferuje sto miejsc noclegowych w 33 pokojach i apartamentach. Centrum konferencyjne składać się będzie z trzech sal o łącznej powierzchni 137 mkw., największa z nich będzie mogła pomieścić do 66 osób. W każdej sali konferencyjnej znajdzie się sprzęt audiowizualny i multimedialny oraz szybkie łącze internetowe.

   

  Uroczysko Siedmiu Stawów to miejsce niezwykłe ze względu na swoją historię. Wnętrza hotelowe powstały w XVI–wiecznym renesansowym zamku. W Uroczysku działać będzie pierwsze w Polsce wzorcowe spa by L’Occitane, stworzone we współpracy z francuską marką kosmetyczną. Uczestnicy spotkań biznesowych będą więc mogli skorzystać z oferty gabinetów odnowy biologicznej, saun i strefy wypoczynku.