Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Villa Alina Medical & SPA

Matuszewskiego 10, 57-320 Polanica-Zdrój
http://www.villaalina.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Villa Alina Medical & SPA

Zorganizuj konferencje w stylowej willi w Sudetach

Data aktualności: 09-10-2014

 • Zorganizuj konferencje w stylowej willi w Sudetach - Villa Alina Medical & SPA

  Otwarty w czerwcu 2014 r. czterogwiazdkowy pensjonat w Polanicy-Zdrój zachęca do skorzystania z oferty konferencyjnej i atrakcji dla uczestników spotkań.


  Odrestaurowana willa w stylu art-deco z początków XX w. znajduje się w polanickiej dzielnicy Sokołówka, tuż obok słynnego Parku Szachowego. Lokalizacja pensjonatu nie tylko sprzyja korzystaniu z uzdrowiskowych walorów Polanicy, lecz także stanowi świetną bazę do wycieczek pieszych po okolicznych Górach Stołowych i wyjazdów na narty do pobliskiego Zieleńca i Czarnej Góry.

   

  Konferencje w stylowym pensjonacie 

   

  Villa Alina dysponuje kameralną salą konferencyjną mieszczącą do 30 osób w ustawieniu teatralnym. Pomieszczenie jest wyposażone w profesjonalny sprzęt kinowy, rzutnik, nagłośnienie i flipchart. W przerwach konferencji serwowane są gorące i zimne napoje, lunch w formie bufetu, natomiast na obiady goście mogą udać się do pobliskiej restauracji.

   

   

  Zaplecze noclegowe, atrakcje i udogodnienia dla uczestników spotkań


  Na zaplecze noclegowe położonego w Sudetach obiektu składa się 16 apartamentów dwu-, trzy i czteroosobowych oraz jeden apartament sześcioosobowy. Każdy z nich wyposażono w aneks kuchenny, łazienkę, telewizor, telefon oraz dostęp do Internetu.

  Organizatorzy spotkań i szkoleń integracyjnych mają w obiekcie do dyspozycji salę kinową 3D, salę z bilardem oraz stół do gry w karty i ruletkę. Wydarzenia z udziałem do 40 osób mogą być organizowane w połączonym z oranżerią Cafe Barze. W pensjonacie istnieje możliwość wypożyczenia nart, kijków do nordic walkingu i rowerów z napędem elektrycznym. Na życzenie obsługa może zorganizować wycieczki do Pragi i Kutnej Hory oraz transfery do stacji narciarskich - Zieleńca oraz Czarnej Góry.

   

  Goście Villi Alina i uczestnicy odbywających się w niej konferencji mogą również skorzystać ze strefy spa, składającej się z saun fińskiej i infrared, łaźni parowej, dwóch jacuzzi, ścieżki Kneippa, leżanek z funkcją fototerapii oraz strefy relaksu. W pensjonacie świadczone są również zabiegi medycyny estetycznej. Firmą partnerską, współpracującą z Villa Alina w zakresie profesjonalnej medycyny estetycznej, jest Centrum Odnowy Revita.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: