Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Villa Antiqua

Piotrowska 16, 47-400 Racibórz
www.villaantiqua.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Villa Antiqua

Nowy obiekt hotelowy w Raciborzu

Data aktualności: 06-06-2013

 • Nowy obiekt hotelowy w Raciborzu - Villa Antiqua
  W maju 2013 r. pierwszych gości przyjęła Villa Antiqua – nowy obiekt typu bed & breakfast, zlokalizowany przy ul. Piotrowskiej w Raciborzu. 
   
   
   
   
   
   
   
  Przed oficjalnym otwarciem, w pierwszych dniach maja 2013 r., właściciel Villi Antiqua zaprosił gości na dni otwarte, podczas których można było obejrzeć wnętrze i zapoznać się z ofertą nowego obiektu.
   
  Willa Antiqua to dziewięć pokoi, w tym jeden przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wszystkie klimatyzowane, wyposażone w TV i dostęp do bezprzewodowego internetu. Obiekt posiada także dwie sale, w których można zorganizować spotkanie rodzinne lub biznesowe. Do dyspozycji gości są również: salon z kominkiem, biblioteczką i kącikiem dla dzieci; taras i ogród z placem zabaw.
   
  W cenę noclegu wliczone jest śniadanie, serwowane w formie bufetu. Na życzenie gościa, menu może zostać specjalnie dostosowane do jego wymagań. Obiekt oferuje także bogaty wybór win z własnej piwniczki.