Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Villa Orłowo

Orłowo 54, 88-100 Orłowo
www.villaorlowo.com

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Villa Orłowo

Villa Orłowo otwarta dla gości

Data aktualności: 30-12-2013

 • Villa Orłowo otwarta dla gości - Villa Orłowo
  Otwarta jesienią 2013 r. Villa Orłowo w miejscowości Orłowo pod Inowrocławiem to świetne miejsce do organizacji prestiżowych spotkań, szkoleń, konferencji, kameralnych koncertów i imprez artystycznych. Sale konferencyjne obiektu mogą pomieścić do 80 uczestników, a w foyer, na tarasie lub w parku można zorganizować wystawę lub występy artystyczne.
   
  Obiekt dysponuje dwiema klimatyzowanymi i nagłośnionymi salami konferencyjnymi. Dzięki roletom okiennym możliwe jest prawie całkowite zaciemnienie sal podczas projekcji filmów i prezentacji multimedialnych.
   
  Sala konferencyjna i Sala VIP
   
  Villa Orłowo oddaje do dyspozycji organizatorów spotkań salę konferencyjną o powierzchni 78 mkw. przeznaczoną do organizacji konferencji, szkoleń, warsztatów oraz imprez okolicznościowych. Pomieszczenie w układzie teatralnym mieści do 70 osób, w podkowie do 40 osób, w układzie szkolnym do 42 osób, w bankiecie zasiadanym do 40 osób i w bankiecie biesiadnym do 64 osób. W obiekcie znajduje się również VIP Room o powierzchni 18 mkw., w którym przy owalnym stole mogą odbywać się spotkania biznesowe i narady w kilkuosobowym gronie. Na życzenie obsługa obiektu zapewnia rzutnik z ekranem, laptopa z dostępem do internetu oraz flipchart. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zapewnienia uczestnikom spotkania serwisu kawowego, lunchu lub kolacji. 
   
  Usługi konferencyjne świadczone w Villi Orłowo obejmują zakwaterowanie i transport dla uczestników konferencji, parking dla każdego jej uczestnika, usługi biurowe, organizację stanowiska rejestracyjnego, usługi gastronomiczne, dostęp do internetu oraz wsparcie techniczne. Ponadto w obiekcie istnieje możliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji, takich jak kameralne koncerty muzyczne, ekspozycje lub pokazy sommelierskie. Warto dodać, że na terenie 4-hektarowego zabytkowego parku, otaczającego Villę Orłowo, znajduje się miejsce na garden party, grę w tenisa, siatkówkę, koszykówkę lub golfa.
   
  Sale bankietowe nie tylko na przyjęcia
   
  Restauracja Villi Orłowo serwuje dania regionalne z ryb, drobiu i dziczyzny przygotowywane z użyciem ogrodowych warzyw, owoców i ziół. Lokal proponuje również potrawy wegetariańskie i dania w oparciu o dietę beztłuszczową, która służy odtruciu i rewitalizacji organizmu. Restauracja to także stylowe miejsce, które może stanowić oprawę dla bankietów, rozmów biznesowych, spotkań towarzyskich, uroczystości rodzinnych i innych imprez okolicznościowych. Ofertę lokalu uzupełnia Night Bar, w którym można napić się kawy lub koktajlu.
   
  Obok restauracji znajdują się trzy sale bankietowe. Sala Karmazynowa o powierzchni 33 mkw. to stylowe pomieszczenie z repliką pieca kaflowego, w którym mogą odbywać się ważne wydarzenia lub spotkania biznesowe w mniejszym gronie. Z kolei Sala Balowa o powiechni 79 mkw. jest najbardziej reprezentacyjną salą restauracyjno-bankietową. Wysoka, z sufitem zdobionym sztukaterią i przeszklonymi drzwiami na taras, jest najlepszym wyborem dla organizacji wesela, balu lub innej eleganckiej i podniosłej uroczystości. Standardowo sala wyposażona jest w prostokątne stoły z możliwością ich różnorodnego ustawienia. Na życzenie gości obsługa Villi Orłowo zorganizuje w niej bankiet przy stołach okrągłych dla maksymalnie 60 osób. Sala Złocista (powierzchnia 32 mkw.) to z kolei idealne miejsce na kameralne imprezy okolicznościowe lub biznesowe. Pomieszczenie jest wyposażone w jeden owalny stół dla około 18 osób.
   
  Nocleg i dodatkowe atrakcje
   
  Na zaplecze noclegowe Villi Orłowo składają się 4 unikatowo zaaranżowane pokoje i apartamenty, wyposażone w stylowe drewniane meble i udekorowane szlachetnymi tkaninami. W stylowych wnętrzach odrestaurowano i uzupełniono oryginalne elementy dekoracyjne, by jak najwierniej przywołać ducha dawnej epoki. Na terenie obiektu mieszczą się również: kort tenisowy, boisko do siatkówki, strzelnica golfowa oraz siłownia. Goście Villi Orłowo mają też możliwość skorzystania z sauny fińskiej, masażu ręcznego oraz biczy masujących.