Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna Invest-Park

Uczniowska 21, 58-306 Wałbrzych
www.invest-park.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna Invest-Park

Przestrzeń na spotkania i konferencje

Data aktualności: 22-11-2012

 • Przestrzeń na spotkania i konferencje - Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna Invest-Park

  W czterokondygnacyjnym budynku przy ul. Uczniowskiej w Wałbrzychu znajdą się nowoczesne powierzchnie biurowe i sale konferencyjne. Invest-Park Center - bo taką nazwę nosi biurowiec - udostępni także 3,5 tys. mkw. powierzchni pod wynajem.

   

   

   

   

   

   


  Budowa biurowca rozpoczęła się w lipcu 2011 r., a przewidywany termin jej zakończenia to 30 września 2012 r. Na parterze budynku pojawią się restauracja, bank i przychodnia medyczna. Tuż obok znajdą się sale konferencyjne i biura. Pierwsze piętro zajmą zarząd i administracja obiektu, a drugie i trzecie - przestrzeń typu open-space o powierzchni ok. 1,1 tys. mkw., którą zajmą biura poszczczególnych firm. Na każde piętro będą prowadziły dwie niezależne klatki schodowe.

  Utworzona w 1997 r. Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna Invest-Park to przestrzeń przeznaczona do prowadzenia działalności gospodarczej na preferencyjnych warunkach. Do 2020 r. przedsiębiorcy inwestujący na terenie strefy mogą uzyskać pomoc publiczną z tytułu kosztów nowej inwestycji lub utworzenia nowych miejsc pracy m.in. w formie zwolnienia z podatku dochodowego.

  źródło: www.invest-park.com.pl