Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Willa Port Conference Resort & SPA

Mickiewicza 17, 14-100 Ostróda
www.willaport.pl

Skontaktuj się z obiektem

Karolina Węgielewska 50606...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Willa Port Conference Resort & SPA

Zmiany w sali konferencyjnej

Data aktualności: 22-11-2012

 • Zmiany w sali konferencyjnej - Willa Port Conference Resort & SPA

  Jedna z sal konferencyjnych w ostródzkim hotelu została wyposażona w sufit podwieszany, którego instalacja w znaczący sposób poprawiła akustykę pomieszczenia. Dzięki temu rozwiązaniu w sali mogą odbywać się zarówno kameralne konferencje i szkolenia, jak również imprezy dla większej ilości osób.

   

   

    

   

   


  Sala konferencyjno-widowiskowa hotelu Willa Port Ostróda ma 288 mkw. powierzchni i może zostać podzielona na dwa mniejsze pomieszczenia. Sala jest wyposażona w klimatyzację i sprzęt multimedialny, posiada też duże zaplecze techniczne mogące służyć jako np. garderoba, bezpośrednie wejście, a także sąsiadujące z nią obszerne lobby. - Największa sala w hotelu Willa Port spełnia podwójną rolę, i konferencyjną i rozrywkową. Architektowi zależało więc na atrakcyjnym projekcie pasującym do obu funkcji, a równocześnie poprawiającym akustykę wnętrza, w którym konieczne było zastosowanie nagłośnienia. Dlatego zdecydowano się na aranżację wykonaną z wypukłych i wklęsłych sufitów wyspowych Ultima Canopy – mówi Sylwia Rudnicka z firmy Armstrong.

  Panele w pomieszczeniu zostały ułożone w fale, co idealnie wpisało się w obie funkcje sali, zdynamizowało wnętrze i nadało mu oryginalnego wyrazu. Poza stroną wizualną i estetyczną, płyty zoptymalizowały także akustykę pomieszczenia. Wyprodukowane z wełny mineralnej panele pochłaniają dźwięk całą swoją powierzchnią poprawiając komfort akustyczny zarówno podczas konferencji, jak i odbywających się tam imprez z udziałem muzyki oraz nagłośnienia.

  Oprócz sali konferencyjno-widowiskowej do dyspozycji gości hotelu pozostaje Business Room o powierzchni 65 mkw., gdzie można zorganizować spotkanie dla 40 osób oraz druga sala konferencyjna, znajdująca się w należącym do kompleksu obiekcie Rezydencje Willa Port. Pomieszczenie o powierzchni 60 mkw. zostało wyposażone w wyświetlacz LCD oraz łącza internetowe.

  Hotel Willa Port Conference Resort&Spa dysponuje 82 pokojami i 24 apartamentami. Z hotelem sąsiaduje wolnostojący, kameralny budynek, w którym znajduje się 38 apartamentów z pokojami dziennymi, jedną lub dwoma sypialniami, kompletnie wyposażonymi aneksami kuchennymi i obszernymi tarasami. W hotelu działają dwie restauracje: śniadaniowa "Latte" i ogólnodostępna "Aqua Marina", w której serwowane są dania kuchni regionalnej. Lokal mieści do 200 osób i dysponuje letnim tarasem z widokiem na jezioro. Na kieliszek dobrego wina lub drinka obsługa hotelu zaprasza do baru "Szot". Na terenie hotelu działa również Willa SPA z basenem solankowym z przeciwprądami, wannami jacuzzi, sauną suchą iłaźnią parową Rhassoul. Obiekt oferuje usługi masażu oraz szeroki wybór zabiegów na twarz i ciało.

  Dodatkowe informacje na temat oferty konferencyjnej Willa Port Conference Resort&Spa są udzielane pod numerem telefonu 89 642 76 44 i adresem e-mail: konferencje@condohotelsgroup.pl.

  źródło: www.willaport.pl

Oferty specjalne

 • Czas planować jesienne konferencje

 • Chcesz obniżyć koszty szkolenia lub konferencji?

  Masz niewielki budżet i boisz się, że zabraknie go na dodatkowe atrakcje? Hotel Willa Port na Mazurach zaprasza! Pobyt od niedzieli do środy tańszy nawet o 30%!