Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku

Leona Miszewskiego 12/13, 80-239 Gdańsk
https://www.wstih.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku

International Meetings Management – ruszyła rekrutacja na nową specjalizację

Data aktualności: 09-03-2015

 • International Meetings Management – ruszyła rekrutacja na nową specjalizację - Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku

  Od września br., osoby zainteresowane karierą w przemyśle spotkań będą mogły skorzystać z nowej specjalizacji związanej z turystyką biznesową - International Meetings Management, którą od tego roku oferować będzie Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku.

  Odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalistów z branży przemysłu spotkań, Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku jako pierwsza i obecnie jedyna uczelnia w Polsce wprowadziła w ramach kierunku Turystyka i Rekreacja nową specjalizację – International Meetings Management. Prowadzone w języku angielskim przedmioty obejmujące m.in. zarządzenie przemysłem spotkań i marketing usług turystycznych, mają ułatwić potencjalnym absolwentom kierunku znalezienie pracy w branży spotkań zarówno w Polsce, jak i za granicą. Wykwalifikowana kadra pomoże studentom zdobyć praktyczną i teoretyczną wiedzą z zakresu nowych trendów i roli mediów społecznościowych w przemyśle turystycznym oraz organizacji eventów branżowych, w tym konferencji i szkoleń. Słuchaczom kierunku zapewniona zostanie również możliwość uczestniczenia w międzynarodowych kongresach i projektach związanych z sektorem MICE, a także udział w gościnnych warsztatach prowadzonych przez wyspecjalizowanych ekspertów.

   

  Opiekunem i pomysłodawczynią projektu IMM jest Anna Górska – wiceprezes ds. członkostwa w MPI Poland, przewodnicząca Oddziału Europy Centralnej ICCA oraz Business Development Director w EXPO XXI Warszawa.

  Rekrutacja na specjalizację ruszyła w lutym tego roku.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: