Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zamek Dubiecko

Zamkowa 1, 37-750 Dubiecko
http://zamek.dubiecko.com

Skontaktuj się z obiektem

Beata Kołcz-Grzegorzak Manager 48 60...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Zamek Dubiecko

Zorganizuj niezwykłe konferencje na Zamku Dubiecko

Data aktualności: 12-11-2013

 • Zorganizuj niezwykłe konferencje na Zamku Dubiecko - Zamek Dubiecko
  Wybudowany w połowie XVI wieku Zamek Dubiecko to idealne miejsce na zorganizowanie konferencji, spotkania biznesowego lub warsztatu w stylowej oprawie.
   
  Do dyspozycji organizatorów wydarzeń Zamek Dubiecko oddaje salę balową o powierzchni 80 mkw. oraz salę konferencyjną o powierzchni 300 mkw. Pomieszczenia są wyposażone w ekran, dostęp do internetu, sprzęt multimedialny, nagłośnienie i klimatyzację. W sąsiedztwie sal znajduje się przestrzeń, w której mogą odbywać się przerwy na posiłek.
   
  Konferencje w oranżerii
   
  Powstała na miejscu starej parkowej oranżerii z 1778 roku sala konferencyjna to miejsce, które może być w dowolny sposób zagospodarowane pod potrzeby konferencji, spotkania integracyjnego czy uroczystego bankietu z udziałem do 300 osób. Atutem sali jest doskonała widoczność z każdego jego punktu na główny element odbywającego się w niej wydarzenia. W czasie przerw z pomieszczenia można wyjść na dwie baszty: północną i południową, z których roztacza się widok na park zamkowy, fosę zamkową, dziedziniec oraz dolinę Sanu.
   
  Restauracja Zamku Dubiecko to doskonałe miejsce zarówno na biznesowe spotkanie, kolację z przyjaciółmi, romantyczny wieczór jak i rodzinny obiad. Lokal serwuje dania kuchni staropolskiej oraz specjalne autorskie potrawy szefa kuchni. Na zaplecze noclegowe hotelu składa się 29 pokoi dwuosobowych, 4 apartamenty oraz pokoje De Lux, które znajdują się w osiemnastowiecznych komnatach i klimatycznej oficynie hotelowej. Wszystkie pokoje posiadają dostęp do Internetu. 
   
  Moc atrakcji dla gości
   
  Miłośników kajakarstwa ucieszy z pewnością wiadomość, że z Zamku Dubiecko na rzece San wytyczono specjalne trasy kajakowe o różnej długości dostępne zarówno dla rodzin z dziećmi jak i doświadczonych kajakarzy. Obsługa Zamku pomaga gościom w wypożyczeniu oraz transporcie na miejsce rozpoczęcia spływu sprzętu kajakowego i gwarantuje jego odbiór z miejsca jego zakończenia. Z kolei w oddalonej od Zamku o 3 km leśniczówce odbywają się konne jazdy dla początkujących i zaawansowanych jeźdźców. Tego typu przejażdżki mogą zakończyć się ogniskiem z pieczeniem kiełbasek, piknikiem na polanie w środku lasu, lub w specjalnie przygotowanym miejscu do grillowania w zamkowym parku.
   
  W ciągu roku na Zamku Dubiecko odbywa się wiele interesujących imprez, m.in. Hubertus (święto myśliwych i jeżdźców), warsztaty tańca towarzyskiego, impreza andrzejkowa, święta na zamku czy bal sylwestrowy. Obiekt współpracuje również z firmą FlyExtreme, która oferuje loty tandemowe na motoparalotni z doświadczonym pilotem.
   

Oferty specjalne

 • Zamek Dubiecko to doskonałe miejsce na zorganizowanie sympozjów naukowych, spotkań firmowych i konferencji.

  Sale konferencyjne wyposażone są w ekran, dostęp do internetu, sprzęt multimedialny, nagłośnienie i klimatyzację. W sąsiedztwie sal konferencyjnych znajdują się dogodne miejsca doskonale sprawdzające się jako sala konsumpcyjna. Zamkowa sala konferencyjna jest w stanie przyjąć ok. 200 osób. Z sali...