Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Airport Hotel Okęcie

17 Stycznia 24, 02-146 Warszawa
www.airporthotel.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Iwona Głuchowska Dyrektor Sprzedaży +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Airport Hotel Okęcie
 • ,

Airport Hotel Okęcie ma już 1,5 tys. mkw. przestrzeni konferencyjnej

Data aktualności: 27-06-2014

 • Airport Hotel Okęcie ma już 1,5 tys. mkw. przestrzeni konferencyjnej - Airport Hotel Okęcie
  Nowe centrum konferencyjne, restauracja, klub, czekoladziarnia, pokoje i logo - to tylko część zmian w czterogwiazdkowym Airport Hotel Okęcie w Warszawie.
   
  Jeszcze do niedawna Airport Hotel Okęcie dysponował 700 mkw. powierzchni konferencyjnej i 170 pokojami dla gości. Dziś, po rozbudowie, organizatorzy spotkań mają w obiekcie do dyspozycji aż 1,5 tys. mkw. powierzchni konferencyjnej.
   
  16 sal na konferencje przy lotnisku w Warszawie
   
  Część konferencyjna Airport Hotel Okęcie to 16 sal konferencyjnych, z których największa - Galaxy - w połączeniu z foyer ma aż 838 mkw. Z kolei połączone sale Dacota i Caravelle i foyer mają 501 mkw. powierzchni. Sale są wyposażone w mikrofony bezprzewodowe, projektory multimedialne z ekranami, nagłośnienie, laptopy, telewizory LCD, odtwarzacze DVD, drukarki, kserokopiarki i aparaturę do tłumaczenia symultanicznego. Ponadto posiadają możliwość zaciemnienia oraz klimatyzację.
   
  Uczestnicy odbywających się w Airport Hotel Okęcie wydarzeń mają do dyspozycji rozbudowane zaplecze gastronomiczne, na które składają się: Restauracja Mirage z bufetami kuchni międzynarodowej, Restauracja Polska a la carte oraz Czekoladziarnia. Na 10. piętrze budynku funkcjonują bar oraz klub nocny Aviator. Dodatkową atrakcją w hotelu jest strefa fitness & wellness z siłownią, sauną uchą, dwiema łaźniami, jacuzzi i prysznicem wrażeń. Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 265 pokoi i apartamentów. Podziemny parking udostępnia ponad 160 miejsc postojowych, goście mogą również korzystać z parkingu zewnętrznego.

Oferty specjalne