Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Airport Hotel Okęcie

17 Stycznia 24, 02-146 Warszawa
www.airporthotel.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Iwona Głuchowska Dyrektor Sprzedaży +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Airport Hotel Okęcie
 • ,

Airport Hotel Okęcie już po modernizacji

Data aktualności: 21-08-2014

 • Airport Hotel Okęcie już po modernizacji - Airport Hotel Okęcie
  Dobiegła końca modernizacja hotelu przy warszawskim lotnisku im. Fryderyka Chopina. Obiekt zostanie ponownie oddany do użytku 19 września 2014 r. Znajdzie się w nim 16 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 1,5 tys. mkw.
   
   
  Nowe sale na konferencje przy lotnisku

  Po modernizacji największa znajdująca się w hotelu sala konferencyjna - Galaxy o powierzchni 517 mkw. i wysokości 5 m - może pomieścić aż 540 osób. Połączone sale Dacota i Caravelle i foyer dają 301 mkw. powierzchni konferencyjnej. Wszystkie pomieszczenia konferencyjne są klimatyzowane, posiadają dostęp do światła dziennego, możliwość zaciemnienia i zostały wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, nagłośnienie, mikrofony, projektory, ekrany, telewizory, laptopy, odtwarzacze DVD, drukarki, kserokopiarki oraz aparaturę do tłumaczenia symultanicznego. Istnieje możliwość wprowadzenia samochodów do sal np. podczas eventów firmowych i prezentacji.

  Bogata oferta gastronomiczna

  Airport Hotel Okęcie to także rozbudowane zaplecze gastronomiczne. Jedną z nowości w warszawskim hotelu jest - znajdujący się na dziesiątym piętrze budynku - klub Aviator Bar & Lounge. Lokal sprawdza się jako miejsce na spotkania i eventy biznesowe, imprezy okolicznościowe, wspólne oglądanie wydarzeń sportowych i filmów, naukę tańca, koncerty, kabarety oraz wernisaże i wystawy. Znajdujący się przy hotelowym lobby Jet Bar serwuje ciasta, praliny i trufle przygotowywane przez hotelowych cukierników. W Restauracji Mirage serwowane są dania kuchni międzynarodowej a la carte. Goście hotelu i uczestnicy odbywających się w nim wydarzeń powinni również odwiedzić Czekolada Cafe oraz Restaurację Polską - nowe kulinarne miejsce na mapie Warszawy serwujące tradycyjne przysmaki kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu.

  Odpoczynek w spa i hotelowym pokoju
   
  Airport Hotel Okęcie oferuje 264 komfortowo urządzonych i nowocześnie wyposażonych pokoi oraz apartamentów, w tym pokoje business oraz pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Obiekt posiada podziemny parking na 160 miejsc oraz parking zewnętrzny.

  Po długim szkoleniu hotel zaprasza do relaksu i odprężenia w centrum fitness oraz spa, w którym znajdują się: sauna sucha, łaźnia parowa, łaźnia błotna, jacuzzi oraz prysznic wrażeń. Do dyspozycji gości pozostaje również siłownia o powierzchni 150 mkw.

   

Oferty specjalne