Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Arena Lublin

Krochmalna 13, 20-401 Lublin
http://www.mosir.lublin.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Arena Lublin

Zorganizuj konferencje na nowym stadionie w Lublinie

Data aktualności: 21-10-2014

 • Zorganizuj konferencje na nowym stadionie w Lublinie - Arena Lublin

  Pod koniec września 2014 r. w Lublinie miało miejsce oficjalne otwarcie miejskiego stadionu piłkarskiego. Nowoczesny obiekt mieści 15,5 tys. widzów i dysponuje rozbudowanym zapleczem konferencyjnym.

  Arena Lublin to jeden z najnowocześniejszych obiektów w Kozim Grodzie, na którym mogą odbywać się zarówno imprezy sportowe, jak również koncerty i wydarzenia artystyczne. W sobotę, 27 września 2014 r. otwarcie stadionu uświetnił „Talent czy Factor” – muzyczny event z udziałem laureatów i jurorów programów „Mam Talent!” i „X Factor” telewizji TVN. Pierwszym typowo sportowym wydarzeniem na tym obiekcie był zorganizowany 9 października 2014 r. mecz, w którym zmierzyły się ze sobą drużyny Polski i Włoch.
   

  Konferencje na stadionie w Lublinie

  Arena Lublin dysponuje kilkoma pomieszczeniami, które mogą służyć jako miejsce do organizacji konferencji. Jednym z nich jest restauracja o powierzchni 356 mkw., która mieści 300 osób w ustawieniu teatralnym i od 150 do 260 osób w ustawieniu bankietowym. Jednym z atutów lokalu jest widok na murawę stadionu.

  Organizatorzy spotkań mogą też skorzystać ze znajdujących się w obiekcie sal konferencyjnych. Największa z nich, o powierzchni 210 mkw., mieści 200 osób w ustawieniu teatralnym i 168 na bankiecie. Na stadionie znajdują się również: sala konferencyjna o powierzchni 51 mkw. na 25 osób w ustawieniu klasowym i sala multimedialna o powierzchni 154 mkw. (z zapleczem 26 mkw.), która mieści 120 osób w ustawieniu teatralnym.

  Do dyspozycji użytkowników pozostają również hol główny i strefa „0” o powierzchni 620 mkw , które mogą być wykorzystywane jako przestrzeń na bankiet dla 200 osób oraz koktajl dla od 400 do 600 osób. Ofertę konferencyjną Areny Lublin uzupełnia 16 lóż ośmioosobowych o powierzchni 25 mkw. i 2 loże szesnastoosobowe o powierzchni 48 mkw.

  Dodatkowych informacji na temat wynajmu pomieszczeń konferencyjnych udziela Przemysław Gordziejko, tel. 724 990 217, e-mail: .

   

  Nowoczesny obiekt na spotkania i eventy


  W pobliżu Areny Lublin znajdują się czterotorowa bieżnia tartanowa do treningów i dwa pełnowymiarowe nawadniane boiska treningowe. Położone przy obiekcie parkingi mieszczą 1027 samochodów.

   

  W połowie listopada 2014 r. na stadionie otwarty zostanie pub. W Arenie Lublin funkcjonować będą również bary, gabinety kosmetyczne, strefa odnowy biologicznej i sklep sportowy.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: