Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Baltic Park Molo

Uzdrowiskowa 20, 72-600 Świnoujście
http://www.zdrojowainvest.pl/inwestycje/baltic-park-molo/baltic-park-molo.html

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Baltic Park Molo

Radisson Blu Resort Świnoujście z centrum konferencyjnym na tysiąc osób

Data aktualności: 31-07-2014

 • Radisson Blu Resort Świnoujście z centrum konferencyjnym na tysiąc osób - Baltic Park Molo
  Grupa Rezidor zapowiada, że w ramach inwestycji Baltic Park Molo w Świnoujściu powstanie hotel Radisson Blu Resort. Znajdzie się w nim przestrzeń, mogąca pomieścić nawet do tysiąca uczestników konferencji, spotkań i wydarzeń.
   
  Pięciogwiazdkowy hotel w Świnoujściu będzie pierwszym obiektem typu Resort sieci Radisson w Polsce i zarazem pierwszym hotelem spółki Zdrojowa Invest działającym pod szyldem międzynarodowej grupy. Obiektem zarządzać będzie spółka Zdrojowa Hotels Central Pomerania.
   
  Konferencje na tysiąc osób na Pomorzu
   
  W Radisson Blu Resort Świnoujście znajdzie się przestrzeń konferencyjna mogąca pomieścić ponad tysiąc uczestników spotkań, a także 340 pokoi i apartamentów z widokiem na morze, restauracje, bary, kawiarnia, klub muzyczny ze strefą gier, siłownia oraz strefy fitness i wellness. Jedną z hotelowych atrakcji będzie basen z barem i tarasem na dachu. Goście obiektu będą mieli też dostęp do aquaparku, działającego w ramach kompleksu Baltic Park Molo.
   
  Obiekt przyjmie pierwszych gości w 2016 roku. Budowa hotelu, która rozpocznie się jesienią 2014 r., pochłonie około 200 mln złotych.