Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

BARTLOWIZNA - Biebrzańskie Centrum Konferencyjne

Nadbiebrzańska 32, 19-110 Goniądz
www.biebrza.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Justyna Lechocińska kierownik 85738...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
BARTLOWIZNA - Biebrzańskie Centrum Konferencyjne

Laureat konkursu Teraz Polska

Data aktualności: 11-06-2013

 • Laureat konkursu Teraz Polska - BARTLOWIZNA - Biebrzańskie Centrum Konferencyjne
  Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Bartlowizna zostało laureatem 23. edycji konkursu Teraz Polska. Kapituła doceniła poziom, świadczonych przez ośrodek, usług hotelarskich, gastronomicznych i turystycznych.
   
   
   
   
   
   
   
  3 czerwca 2013 r. ogłoszona została lista laureatów prestiżowego konkursu Teraz Polska. Jednym z laureatów 23. edycji zostało Centrum Konferencyjno – Wypoczynkowe Bartlowizna, mieszczące się w malowniczym zakątku województwa podlaskiego, w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego.
   
  Bartlowizna to kompleks hotelowo – gastronomiczny z pięknie zagospodarowanym terenem i dostępem do rzeki. W obrębie ośrodka działa Biebrzańskie Centrum Konferencyjne, które umożliwia organizowania spotkań biznesowych w urokliwej scenerii biebrzańskiej przyrody. Centrum Konferencyjne dysponuje trzema klimatyzowanymi salami, które można dowolnie łączyć i aranżować, co pozwala na organizowanie konferencji do 200 osób. Centrum Konferencyjne wyposażone jest w: dostęp do internetu; nagłośnienie centralne; mikrofony bezprzewodowe; zdalnie sterowane zaciemnianie sal; rzutniki multimedialne; sprzęt audiowizualny przystosowany do projekcji filmów Video i DVD; ekrany elektryczne, zdalnie sterowane i ekrany przenośne flipchart.
   
  Zaplecze konferencyjne uzupełnia stylowy salon z kominkiem oraz taras widokowy z przepiękną panoramą bagien biebrzańskich, na którym serwowana jest kawa i domowe ciasto. Na terenie obiektu (w budynkach i na zewnątrz) jest dostęp do internetu bezprzewodowego. Ośrodek dysponuje ponadto dodatkową salą konferencyjną, mogącą pomieścić do 55 osób. W razie potrzeby, na halę wystawienniczo – targową można zaaranżować Gospodę Bartla o powierzchni 500 mkw..
   
  Bazę gastronomiczną Bartlowizny stanowi Dwór Bartla i Gospoda Bartla, gdzie serwowane są regionalne dania. Centrum dysponuje 53 pokojami hotelowymi. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z prysznicem, suszarki do włosów oraz TV. Większość pokoi posiada taras z widokiem na rozlewiska Biebrzy, telefon oraz dostęp do internetu. Hotel posiada pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Goście mają także zapewniony bezpłatny parking.