Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

BARTLOWIZNA - Biebrzańskie Centrum Konferencyjne

Nadbiebrzańska 32, 19-110 Goniądz
www.biebrza.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Justyna Lechocińska kierownik 85738...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
BARTLOWIZNA - Biebrzańskie Centrum Konferencyjne

Małgorzata Mazur dyrektorem zarządzającym Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowego Bartlowizna

Data aktualności: 28-11-2013

 • Małgorzata Mazur dyrektorem zarządzającym Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowego Bartlowizna - BARTLOWIZNA - Biebrzańskie Centrum Konferencyjne
  Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Bartlowizna w Goniądzu ma nową dyrektor zarządzającą. Od niedawna funkcję tę pełni Małgorzata Mazur.
   
  Małgorzata Mazur jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada ponad 17-letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu i rozwoju biznesu. - Nadbiebrzańskie Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe to miejsce, które ciągle się rozwija, ściąga turystów z całego świata. Wsłuchując się w potrzeby nowoczesnego odbiorcy już wprowadziliśmy kilka zmian, które naszym zdaniem sprawią, że Bartlowizna stanie się stałym punktem turystycznym w Dolinie Biebrzy, a jednocześnie miejscem, gdzie wolny czas spędzają lokalni mieszkańcy. Będziemy dążyć do zbudowania nowocześnie zarządzanej organizacji, która będzie konkurować z ośrodkami znanymi z Mazur, jednocześnie zachowując klimat polskiego tradycyjnego dworu ze słynną polską gościnnością i domową atmosferą. Chcemy stworzyć centrum interdyscyplinarne z naciskiem na sztukę i film, sport i rekreację. Mamy nadzieję, że już latem spotkamy się na przeglądzie filmów niezależnych i razem pobiegniemy wzdłuż Biebrzy. Chciałabym również podziękować Pani Jolancie Trojanek, która z końcem września opuściła nasze grono. Pani Jolanta przez wiele lat pełniła funkcję menedżera ds. gastronomii i odpowadała za organizację imprez okolicznościowych w naszym ośrodku - mówi Małgorzata Mazur.
   
  Zmiany, zmiany...
   
  To nie jedyne zmiany kadrowe jakie miały ostatnio miejsce w centrum konferencyjnym Bartlowizna. W ostatnim czasie dyrektorem operacyjnym obiektu został Robert Kaczor - osoba posiadająca ponad 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu, rozwoju biznesu, strategii produktowej oraz marketingu. Do jego obowiązków należą: restrukturyzacja i optymalizacja procesów, zarządzanie zmianami oraz wspieranie działań sprzedażowych i marketingowych ośrodka. Kaczor jest również Certyfikowanym Wykładowcą Alcatel University w Antwerpii i posiada uprawnienia do prowadzenia na całym świecie szkoleń w ramach Alcatel-Lucent University. Ponadto w celu lepszej komunikacji z mediami oraz odbiorcami w skład zespołu weszły specjalistki ds. PR i komunikacji - Joanna Sawicka i Dominika Druch.
   
  Centrum Konferencyjno–Wypoczynkowe Bartlowizna w Goniądzu dysponuje pięcioma salami konferencyjnymi, ponad 100 miejscami noclegowymi, trzema restauracjami serwującymi dania regionalne oraz w pełni wyposażonym centrum fitness z własnym kortem tenisowym oraz boiskiem do siatkówki plażowej.