Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Belvedere Restauracja w Łazienkach Królewskich

Agrykola 1, 00-460 Warszawa
www.belvedere.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Milena Machczyńska PR&Marketing Manager 22 55...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Belvedere Restauracja w Łazienkach Królewskich

Warszawski lokal wyróżniony w przewodniku Michelin

Data aktualności: 27-03-2013

 • Warszawski lokal wyróżniony w przewodniku Michelin - Belvedere Restauracja w Łazienkach Królewskich

  Popularna stołeczna restauracja już po raz szósty została wyróżniona w najbardziej cenionym przewodniku kulinarnym na świecie - Michelin "Main Cities of Europe 2013".

   

   

   

   

   

   


  Najnowsze wydanie przewodnika opisuje 2154 restauracje z 44 miast w 20 krajach Europy. W tegorocznej, 32. edycji Czerwonego Przewodnika Michelin znalazło się 40 restauracji z Polski - 21 z Warszawy i 19 z Krakowa. Opisane miejsca charakteryzują się różnym stylem, wielkością i zakresem cenowym oferty. Podstawą do ich uwzględnienia była wcześniejsza wizyta anonimowych inspektorów Michelin, ktorych jedynym zajęciem jest właśnie ocenianie i przygotowywanie rekomendacji na potrzeby przewodnika.

  Tymczasem w restauracji Belvedere dobiegają końca prace remontowe zaplecza kuchni. Obiekt zostanie ponownie otwarty dla gości w niedzielę, 7 kwietnia 2013 r.

  Lokal w Łazienkach Królewskich to jedna z najpopularniejszych warszawskich restauracji, w której z powodzeniem mogą być organizowane konferencje, kongresy, spotkania biznesowe i różnorodne imprezy. Największa z mieszczących się w obiekcie sal jest w stanie pomieścić do 180 uczestników konferencji, 140 osób w bankiecie zasiadanym i do 120 ze sceną. Kolejne pomieszczenie - Oranżeria - może zostać podzielone na dwie części: po prawej stronie można usadzić 50 uczestników spotkania, a po lewej - 70. Na spotkania biznesowe w kameralnym gronie polecany jest Salonik o powierzchni 55 mkw. lub stylizowany na staroangielski klub jeździecki Klub Cavallo, który może pomieścić od 24 do 60 osób.

  źrodło: Belvedere

Oferty specjalne