Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Belvedere Restauracja w Łazienkach Królewskich

Agrykola 1, 00-460 Warszawa
www.belvedere.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Milena Machczyńska PR&Marketing Manager 22 55...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Belvedere Restauracja w Łazienkach Królewskich

Ekskluzywna warszawska restauracja w prestiżowym gronie Gazel Biznesu

Data aktualności: 14-03-2013

 • Ekskluzywna warszawska restauracja w prestiżowym gronie Gazel Biznesu - Belvedere Restauracja w Łazienkach Królewskich

  Spółka Belvedere-Cafe Łazienki Królewskie, która od ponad dziewiętnastu lat jest właścicielem popularnej stołecznej restauracji, dołączyła do elitarnego klubu Gazel Biznesu. Aktualnie w lokalu kończą się prace remontowe zaplecza kuchni - 4 kwietnia 2013 r. zostanie on ponownie otwarty dla gości.
   

   

   

   

    


  Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. W każdej edycji rankingu badane są wyniki firmy za pełne trzy poprzedzające lata. - Jesteśmy dumni, że nasza spółka dołączyła do tego elitarnego grona i dołożymy wszelkich starań, by nasza Gazela kroczyła ku dalszym sukcesom - zapewniają przedstawiciele restauracji.

  Mieszcząca się w Nowej Oranżerii w Łazienkach Królewskich Restauracja Belvedere jest uznawana za jedno z najbardziej oryginalnych miejsc na kulinarnej mapie Polski. Lokal specjalizuje się w daniach kuchni polskiej oraz międzynarodowej serwowanych w eleganckiej i często oryginalnej aranżacji smakowej. Restaurację można podzielić na cztery odrębne pomieszczenia zapewniające komfort oraz intymność spotkań. Największa z sal, Plateau o powierzchni 160 mkw., jest w stanie pomieścić do 180 uczestników konferencji, 140 osób w bankiecie zasiadanym i do 120 ze sceną. Z kolei Oranżeria ma możliwość podziału na dwie części z możliwością usadzenia 50 osób po prawej i do 70 po lewej stronie. W restauracji mieści się również kameralna sala Salonik o powierzchni 55 mkw., w której mogą odbywać się konferencje z udziałem do 50 osób lub zamknięte spotkania biznesowe do 30 osób. Organizatorzy spotkań mają również do dyspozycji przestronną, otwartą z jednej strony kabinę, posiadającą specjalny system wentylacji pochłaniający cały dym i zapach papierosów oraz Klub Cavallo - kameralną salę utrzymana w stylu staroangielskiego klubu jeździeckiego. W pomieszczeniu mogą odbywać się spotkania biznesowe oraz kameralne imprezy firmowe z udziałem od 24 do 60 osób. Restauracja specjalizuje się również w obsłudze cateringowej wszelkich uroczystości - kolacji i bali, imprez firmowych, koktajli, konferencji, kongresów, imprez prywatnych i uroczystości rodzinnych.

   

Oferty specjalne