Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Best Western Hotel Galicya

Rzemieślnicza 4, 30-403 Kraków
www.bwkrakow.pl/bwgalicya/

Skontaktuj się z obiektem

Karolina Szykuła 12 26...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Best Western Hotel Galicya

W marcu 2013 r. krakowski hotel konferencyjny dołączy do Best Western

Data aktualności: 09-01-2013

 • W marcu 2013 r. krakowski hotel konferencyjny dołączy do Best Western - Best Western Hotel Galicya

  Trzygwiazdkowy hotel już niebawem zacznie funkcjonować pod nowym szyldem. Jak informują przedstawiciele Satoria Group, wcielenie obiektu do portfolio popularnej międzynarodowej marki nastąpi w marcu 2013 r.

   

   

   

   

   

   


  W hotelu znajduje się sala konferencyjna Słoneczna, w której mogą być organizowane szkolenia, konferencje,   prezentacje produktów czy spotkania biznesowe. Klimatyzowane pomieszczenie o powierzchni 90 mkw. zostało wyposażone w wysokiej jakości sprzęt audiowizualny oraz dostęp do internetu. Sala w układzie kinowym mieści 90 osób, w klasowym - 45 osób, a w dwóch ustawieniach w podkowę odpowiednio 35 i 70 osób. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zorganizowania przerw kawowych.

  Na zaplecze noclegowe hotelu RT Galicya składają się 63 pokoje jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowe z bezprzewodowym dostępem do Internetu. Ponadto jeden pokój dwuosobowy został przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie w formie bufetu szwedzkiego serwowane w hotelowej restauracji Piwnice Regenta. W obiekcie działają również drink bar oraz kiosk. Hotel posiada także własny parking na 40 samochodów.

  źródło: www.rthotels.com.pl