Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Best Western Hotel Galicya

Rzemieślnicza 4, 30-403 Kraków
www.bwkrakow.pl/bwgalicya/

Skontaktuj się z obiektem

Karolina Szykuła 12 26...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Best Western Hotel Galicya

Trzeci hotel konferencyjny sieci Best Western w Krakowie

Data aktualności: 06-03-2013

 • Trzeci hotel konferencyjny sieci Best Western w Krakowie - Best Western Hotel Galicya

  Trzygwiazdkowy krakowski hotel RT Galicya z początkiem marca oficjalnie dołączył do największej na świecie rodziny hotelowej. stając się dziewiętnastym obiektem działającym w ramach franczyzy pod marką Best Western w Polsce.

   

   

   

   

   

   


  Best Western Galicya to obecnie trzeci, po Best Western Kraków Old Town oraz Best Western Premier Kraków, obiekt marki w stolicy Małopolski. - Best Western w Polsce rozwija się niezwykle intensywnie. Widzimy, że model biznesowy sieci zyskuje tu coraz większe uznanie. Z roku na rok do Best Western przystępuje więcej obiektów. RT Hotels to kolejny przykład polskiego operatora, który po przyłączeniu jednego ze swoich obiektów do Best Western, zdecydował się rozszerzyć współpracę z siecią - mówi Saija Kekkonen, Dyrektor Zarządzający Best Western na Finlandię, kraje bałtyckie i Polskę. – Niezmiernie cieszy nas zarówno zaufanie jakim jesteśmy obdarzani przez partnerów biznesowych, jak i rozwój sieci w Polsce. Warto podkreślić, że spółka RT Hotels to kolejny podmiot, który na podstawie własnych doświadczeń zdecydował się na rozszerzenie współpracy z Best Western – dodaje Gheorghe Marian Cristescu, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Best Western na Polskę. To najlepszy dowód na to, że nasz system się sprawdza – podsumowuje.

  Trzygwiazdkowy krakowski hotel cieszy się dużym uznaniem wśród gości biznesowych między innymi ze względu na klimatyzowaną salę konferencyjną przeznaczoną do spotkań biznesowych oraz różnego rodzaju imprez. Pomieszczenie jest w stanie pomieścić do 90 uczestników konferencji. - Najwięcej gości odwiedzających hotel pochodzi z Polski, jednak bardzo wiele osób przyjeżdża do nas także z Wielkiej Brytanii, Rosji bądź Ukrainy - mówi Anna Stefańczyk, Dyrektor Zarządzający RT Hotels. - Po przyłączeniu do międzynarodowej sieci Best Western liczymy na jeszcze większe zainteresowanie przedstawicieli świata biznesu również z innych krajów - dodaje.  

  Na zaplecze noclegowe obiektu składają się  63 jedno- oraz dwuosobowe pokoje z bezprzewodowym dostępem do internetu. W ostatnich miesiącach wszystkie zostały odnowione - wymieniono w nich m.in. telewizory i łóżka, a pomieszczenia o podwyższonym standardzie wyposażono dodatkowo w zestawy do parzenia kawy i herbaty oraz wygodne sofy. Rodziny podróżujące z dziećmi mogą korzystać z udostępnianych na życzenie łóżeczek, wanienek oraz pościeli. Ponadto obiekt jest przystosowany do przyjęcia zwierząt.

  Na wiosnę 2013 r. w hotelu Best Western Galicya zaplanowano modernizację fasady zewnętrznej budynku.