Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Best Western Hotel Portos

Mangalia 3a, 02-758 Warszawa
http://www.bwportos.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Best Western Hotel Portos

Kolejny hotel w sieci Best Western

Data aktualności: 22-11-2012

 • Kolejny hotel w sieci Best Western - Best Western Hotel Portos

  Hotel Portos jest kolejnym obiektem w Warszawie, który dołączył do międzynarodowej sieci Best Western.

   

   

   

   

   

   

   

   

  Z początkiem września Hotel Portos, należący dotychczas do Spółki Puhit, dołączył do rodziny hoteli o międzynarodowym standardzie - Best Western. Hotel kieruje swoją ofertę głównie do klientów biznesowych, zapewniając komfortowe warunki nie tylko do odpoczynku ale również do efektywnej pracy.

   

  Best Western Hotel Portos do dyspozycji gości udostępnia 225 nowocześnie urządzonych pokoi w standardach lux, premium oraz studio. Wszystkie pokoje posiadają m.in: telefon, TV oraz Internet. Dodatkowo pokoje Premium LUX wyposażone zostały w zestaw do parzenia kawy i herbaty, czy np podstawkę pod laptopa. Cały hotel przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.


  Best Western Hotel Portos przygotowany został również dla biznesu. W centrum konferencyjnym znajdują się dwie sale konferencyjne, z których każda pomieści do 40 osób. Obie sale są klimatyzowane i oświetlone światłem dziennym, z możliwością zaciemnienia na czas projekcji. Sale wyposażone zostały m.in. w ekran projekcyjny, flip-chart i  bezprzewodowe łącze internetowe. W razie potrzeby istnieje możliwość skorzystania z profesjonalnego sprzętu audiowizualnego.


  W hotelu znajdują się również dwie mniejsze sale, przeznaczone na spotkania w kameralnym gronie. Hotel dysponuje też salą VIP.   

   

  Best Western Hotel Portos dysponuje również restauracją, gdzie możliwa jest także organizacja bankietów.

   


  źródło: www.bwportos.pl