Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Best Western Hotel Portos

Mangalia 3a, 02-758 Warszawa
http://www.bwportos.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Best Western Hotel Portos

Nowy Regionalny Dyrektor Sprzedaży na Polskę

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy Regionalny Dyrektor Sprzedaży na Polskę - Best Western Hotel Portos

  Z dniem 1 listopada 2011 roku Gheorghe Marian Cristescu został powołany przez sieć Best Western na stanowisko Regionalnego Dyrektora Sprzedaży na Polskę.

   

   

   

   

   

   


   Gheorghe Cristescu pracuje w polskiej branży hotelarskiej od ponad dziesięciu lat. Doświadczenie zdobywał zarówno w firmach polskich, jak i międzynarodowych. Sieć Best Western doceniła jego wiedzę i doświadczenie w zakresie sprzedaży i zarządzania wpływami. Za jego kandydaturą przemawiały także zaprezentowana koncepcja rozwoju Best Western oraz znajomość rynku polskiego. Gheorghe Cristescu ostatnio pełnił funkcję Krajowego Dyrektora Sprzedaży w Orbis S.A.


  Jako Regionalny Dyrektor Sprzedaży Best Western na Polskę, Cristescu będzie odpowiedzialny za współpracę z klientami korporacyjnymi i agentami. Do jego zadań należeć będzie wspieranie hoteli członkowskich Best Western w zakresie działań sprzedażowych i marketingowych, a także prowadzenie negocjacji z nowymi hotelami. Bezpośrednim przełożonym Regionalnego Dyrektora Sprzedaży na Polskę jest Saija Kekkonen, Dyrektor Zarządzający Best Western na Finlandię, kraje bałtyckie i Polskę.


  - Cieszę się, że mogę dołączyć do zespołu Best Western i uczestniczyć w rozwoju grupy w Polsce. Jestem głęboko przekonany, że oferta Best Western dla niezależnych hoteli doskonale sprawdza się na polskim rynku. Jest to widoczne w świetnych wynikach osiągniętych przez sieć w tym roku - mówi Gheorghe Cristescu.

   


  źródło: www.bestwestern.pl