Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Best Western Hotel Portos

Mangalia 3a, 02-758 Warszawa
http://www.bwportos.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Best Western Hotel Portos

Z nagrodą Prime Property Prize 2012

Data aktualności: 22-11-2012

 • Z nagrodą Prime Property Prize 2012 - Best Western Hotel Portos

  Warszawski hotel otrzymał nagrodę w konkursie Prime Property Prize 2012 w kategorii "Inwestycja Roku Rynek Hotelarski", organizowanym przez portal Propertynews.pl. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpiło podczas uroczystej gali, która odbyła się 18 września 2012 r. - w pierwszym dniu konferencji Property Forum.

   

   

   

   

   


  W walce o nagrodę Prime Property Prize 2012Best Western Hotel Portos pokonał 14 innych obiektów. Wyróżnienie zostało przyznane za jakość i innowacyjność projektu, czas realizacji inwestycji, architekturę, a także wpływ oddziaływania inwestycji na środowisko i gospodarkę regionu. - Generalny i sprawnie przeprowadzony remont oraz nakłady w wysokości niemal 15 milionów złotych tchnęły w ten obiekt nowe życie - powiedziała podczas wręczenia nagrody Małgorzata Burzec-Lewandowska, zastępca redaktora naczelnego serwisu Propertynews.pl. Nagrodę w imieniu firmy Satoria Group, która jest właścicielem obiektu, odebrała jej prezes zarządu Danuta Skalska. - Chciałabym podziękować wszystkim tym, którzy głosowali na naszą inwestycję na rynku warszawskim i że dostrzegli nasz wysiłek - powiedziała.

  Konkurs Prime Property Prize, który odbył się we wrześniu  2012 r. po raz pierwszy, jest częścią konferencji Property Forum dotyczącej rynku nieruchomości komercyjnych. Konkurs ma za zadanie wyłonić firmy oraz projekty, które w ostatnim roku miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osobistości, których spektakularne działania odegrały kluczową rolę w rozwoju całej branży. Organizatorem konferencji Property Forum jest działający w ramach Grupy PTWP SA serwis Propertynews.pl, traktujący o rynku nieruchomości komercyjnych.

  Best Western Hotel Portos oddaje do dyspozycji gości 225 pokoi o standardzie Lux, Premium Lux oraz Studio. Z myślą o osobach niepełnosprawnych część pokoi została specjalnie przystosowana do ich potrzeb. Hotelowa restauracja specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i kontynentalnej i jest w stanie pomieścić do 120 osób. Do dyspozycji gości biznesowych obiektu pozostają dwie sale konferencyjne, w których mogą być organizowane szkolenia, konferencje oraz spotkania biznesowe. Każda z sal może pomieścić, w zależności od ustawienia, do 40 osób. W budynku znajdują się rwnież dwie mniejsze sale do pracy warsztatowej -każda z nich przygotowana jest na przyjęcie do 15 osób. Hotel dysponuje także salą VIP, idealną na zorganizowanie rozmów kwalifikacyjnych, negocjacji czy innych spotkań biznesowych.

  źródło: www.propertynews.pl