Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Best Western Hotel Trybunalski

Grota Roweckiego 5, 97-300 Piotrków Trybunalski
http://www.bestwesterntrybunalski.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Best Western Hotel Trybunalski

Nowa sala konferencyjna

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowa sala konferencyjna - Best Western Hotel Trybunalski

  Rozpoczęty w lutym 2012 r. remont dwugwiazdkowego hotelu ma zakończyć się do końca tego samego roku. Po zakończeniu prac obiekt będzie starał się się o kategoryzację trzech gwiazdek, a jego oferta będzie kierowana przede wszystkim do klientów biznesowych.

   

   

   

   

   

   


  Jak informują przedstawiciele obiektu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości hotel wzbogaci się o kolejną salę konferencyjną idąc za nowym trendem Business Friendly.

  Obecnie Hotel Trybunalski posiada 50 pokoi dla gości oraz 2 klimatyzowane sale konferencyjne, w których mogą odbywać się szkolenia, konferencje czy warsztaty. Pierwsza z sal mieści do 60 osób w ustawieniu teatralnym 40 w szkolnym i 50 w podkowie. Druga - wykorzystywana jako sala restauracyjna - mieści 55 osób w ustawieniu "bankiet zasiadany", 80 w przypadku bankietu stojącego i 45 w podkowie. Na wyposażenie sal składają się rzutnik multimedialny, flipchart, telewizor oraz odtwarzacz DVD. Pomieszczenia posiadają także dostęp do bezprzewodowego internetu.

  Uczestnikom odbywających się w hotelu wydarzeń obsługa obiektu proponuje przerwy kawowe, lunche oraz kolacje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości hotel proponuje dodatkowe atrakcje, takie jak paintball, spływy kajakowe, imprezy z dj-em, quady, przejażdżki bryczką czy kuligi. Dodatkowych informacji na temat oferty hotelu udziela Magdalena Krysztofik, tel. 695 320 482, e-mail: hotel@hoteltrybunalski.pl.

  źródło: www.hoteltrybunalski.pl