Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Best Western Petropol

Al. Jachowicza 49, 09-400 Płock
http://bwpetropol.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Wojciech Zakrzewicz +4824...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Best Western Petropol

Best Western Petropol już na finiszu

Data aktualności: 21-05-2014

 • Best Western Petropol już na finiszu - Best Western Petropol
  W hotelu w Płocku trwają prace remontowe, sam obiekt ma zostać do użytku w przeciągu kilku miesięcy.
   
  W przesłanym do naszej redakcji komunikacie biuro prasowe sieci Best Western przyznaje, że remont hotelu Petropol w Płocki to naprawdę duża inwestycja. "Przez wiele lat budynek nie był używany, dlatego skala prac, jakie zostały w nim wykonane była bardzo rozległa. Przy tego typu projektach trzeba liczyć się z niewielkimi opóźnieniami. Jesteśmy w stałym kontakcie z inwestorem, spółką Da&Paf, która dokłada wszelkich starań, aby remont przebiegał jak najsprawniej" - czytamy w komunikacie.
   
  W hotelu trwają obecnie prace związane z wyposażaniem wnętrz. Wszystko wskazuje na to, że Best Western Petropol zostanie otwarty dla gości w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Po zakończeniu prac budowlanych hotel zaoferuje 83 pokoje wyposażone zgodnie z międzynarodowymi standardami Best Western. Znajdzie się w nim również restauracja oraz dwie sale konferencyjne.