Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Best Western Petropol

Al. Jachowicza 49, 09-400 Płock
http://bwpetropol.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Wojciech Zakrzewicz +4824...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Best Western Petropol

Hotel Petropol dołączy do Best Western

Data aktualności: 04-12-2013

 • Hotel Petropol dołączy do Best Western - Best Western Petropol
  Już w kwietniu 2014 r. do sieci hotelowej Best Western dołączy na zasadzie franczyzy kolejny obiekt. Będzie nim płocki Hotel Petropol, który zmieni nazwę na Best Western Petropol.
   
  Obecnie w Hotelu Petropol trwają obecnie prace remontowo-adaptacyjne, które dostosują go do standardów sieci. Koszt modernizacji obiektu to kilkanaście milionów złotych.
   
  Nowe sale konferencyjne w Płocku
   
  Po zakończeniu remontu organizatorzy spotkań w Płocku zyskają do dyspozycji dwie w pełni wyposażone sale konferencyjne. Pierwsza z nich pomieści do 120 osób, druga będzie bardziej kameralna, przeznaczona dla maksymalnie 25 osób. Jako, że oferta obiektu będzie skierowana głównie do klientów biznesowych, już teraz inwestorzy myślą o dodatkowych usługach stworzonych specjalnie z myślą o tej grupie. Planowane jest m.in. uruchomienie transportu łączącego hotel z największymi lotniskami w regionie. Nie zabraknie również innych rozwiązań, które umożliwią nie tylko wygodne prowadzenie szkoleń i spotkań służbowych, ale również odpowiednie warunki do odpoczynku po pracy.
   
  Trzygwiazdkowy hotel Best Western Petropol zaoferuje gościom 84 pokoje dla gości. Mieszcząca się w nim restauracja będzie serwowała dania kuchni międzynarodowej. - Zależy nam, aby Best Western był siecią o zasięgu ogólnopolskim, której obiekty staną we wszystkich ważnych miastach. Dlatego otwarcie hotelu w Płocku jest istotnym punktem naszej strategii rozwoju. Szczególnie cieszy nas fakt, że będzie to Petropol, jeden z najbardziej rozpoznawalnych obiektów w mieście - powiedział Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Sprzedaży Best Western na Polskę.
   
  Hotel nie tylko dla biznesu
   
  - Płock potrzebuje hotelu, który odpowie na oczekiwania wymagających gości, a międzynarodowe standardy sieci Best Western są dla podróżnych synonimem najwyżej jakości usług. Dzięki przynależności do sieci Petropol będzie wyjątkowym obiektem na mapie miasta. Ma szansę ponownie stać się jednym z symboli Płocka - mówi Dariusz Malinowski, przedstawiciel spółki Petropol „Da&Paf”, do której należy hotel. - Zdecydowaliśmy się na przystąpienie właśnie do tej sieci, ponieważ oferuje cały wachlarz usług, które pomagają w prowadzeniu obiektu na najwyższym poziomie. Od globalnego systemu dystrybucji i jednolitego systemu rezerwacji on-line, przez planowane centralnie działania marketingowe, po jeden z najlepszych na świecie programów lojalnościowych, Best Western Rewards – dodał Dariusz Malinowski.