Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Best Western Plus Dyplomat Olsztyn

Dąbrowszczaków 28, 10-540 Olsztyn
http://www.hoteldyplomat.com

Skontaktuj się z obiektem

Karol Zalewski Specjalista ds. marketingu i sprzedaży 89512...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Best Western Plus Dyplomat Olsztyn

Best Western w Olsztynie – hotel konferencyjny Dyplomat dołączy do sieci

Data aktualności: 02-01-2015

 • Best Western w Olsztynie – hotel konferencyjny Dyplomat dołączy do sieci - Best Western Plus Dyplomat Olsztyn

  Olsztyński hotel Dyplomat, specjalizujący się w obsłudze gości biznesowych, wiosną 2015 roku dołączy do sieci Best Western Plus. To będzie pierwszy hotel sieciowy w tym mieście.

  Działający od ponad czterech lat hotel Dyplomat w 2015 roku zostanie przyłączony do sieci Best Western. W 2014 roku sieć Best Western powiększyła się o hotele we Wrocławiu i Opolu. Teraz wzbogaci się także o hotel w sercu Krainy Wielkich Jezior. Obiekt zajmuje się przede wszystkim obsługą imprez i spotkań biznesowych. Dysponuje zapleczem konferencyjnym, noclegowym i gastronomicznym na poziomie czterech gwiazdek.
   

  Sale konferencyjne na Warmii

  Hotel Dyplomat oferuje dwie sale konferencyjne: większa pomieści jednocześnie 100 osób w ustawieniu kinowym, druga to gabinet biznesowy dla 25 osób. Oba pomieszczenia wyposażone są w sprzęt audiowizualny i klimatyzację oraz mają dostęp do światła dziennego. Ponadto znajduje się w nich system ścian przesuwnych. Zaplecze noclegowe hotelu Dyplomat to 52 miejsca noclegowe w 25 pokojach i trzech apartamentach. Do dyspozycji gości jest również Restauracja pod Samowarem oferująca dania kuchni regionalnej, sauna oraz strefa spa „Siła Spokoju”.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne