Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Best Western Plus Dyplomat Olsztyn

Dąbrowszczaków 28, 10-540 Olsztyn
http://www.hoteldyplomat.com

Skontaktuj się z obiektem

Karol Zalewski Specjalista ds. marketingu i sprzedaży 89512...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Best Western Plus Dyplomat Olsztyn

Nowa sala konferencyjna w olsztyńskim Best Western Plus Hotel Dyplomat

Data aktualności: 09-06-2015

 • Nowa sala konferencyjna w olsztyńskim Best Western Plus Hotel Dyplomat - Best Western Plus Dyplomat Olsztyn

  Wiosną br., a dokładnie 19 marca, hotel Dyplomat w Olsztynie dołączył do sieci Best Western. W związku z tym w hotelu zmieniło się m.in. zaplecze konferencyjne, które powiększono o jedną nową salę.


  Hotel Dyplomat to czterogwiazdkowy, jedyny butikowy obiekt w regionie. To drugi obiekt tej sieci otwarty w tym roku – pierwszym jest hotel Best Western Petropol w Płocku (zobacz obiekt). Zmiany, które wprowadzono w olsztyńskim hotelu w związku z przyłączeniem do sieci Best Western to przede wszystkim nowe spa oraz wydzielenie strefy Business Center. Zmodernizowano centrum konferencyjne, które teraz wyposażone jest w salę konferencyjną mieszczącą do 100 osób w ustawieniu teatralnym, salę na konferencje do 30 osób oraz gabinet biznesowy z panoramicznym widokiem na miasto. Pomieszczenia zostały wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny i klimatyzację.


  Ponadto każdy pokój został dodatkowo wyposażony w zestawy powitalne, umożliwiające zaparzenie kawy i herbaty. Zaszły również drobne zmiany w wystroju pokojowych łazienek. Na modernizację wydano około 30 tys. złotych.


  Hotel zapewnia nocleg 52 osobom w 25 pokojach i trzech apartamentach. W obiekcie znajduje się Restauracja pod Samowarem serwująca dania kuchni regionalnej, a także lokalne destylaty, piwa z miejskiego browaru oraz wina.


   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne