W krakowskim hotelu sieci Best Western zakończyły się prace remontowe. W ich efekcie zmodernizowane zostały sala konferencyjna Kameralna, Restauracja Monopol oraz korytarze na piętrach budynku.

Dzięki przeprowadzonym pracom wnętrza zyskały nowy charakter. Do wystroju wprowadzono odważne, mocne kolory, które tchnęły energię do klasycznych pomieszczeń. Sala konferencyjna Kameralna zyskała całkowicie nowe oblicze, a w restauracji została wydzielona część kawiarniano-barowa, która ożywiła wnętrze i wprowadziła do niego intymny klimat. - Nieustannie dążymy do podnoszenia jakości naszych usług - mówi Anna Stefańczyk, dyrektor zarządzająca RT Hotels. - Szukamy rozwiązań, które zrobią wrażenie na gościach i zapewnią maksymalny komfort. Ta reguła sprawdza się doskonale – dodaje.

Zorganizuj konferencje w Krakowie

Hotel Best Western Kraków Old Town posiada dwie sale konferencyjne. Mniejsza z nich, Kameralna, jest przeznaczona na spotkania do 45 osób w układzie kinowym. Sala Parkowa natomiast może zaoferować miejsca dla 65 osób. Obie sale są klimatyzowane i wyposażone w bezprzewodowy dostęp do Internetu, projektor multimedialny, telewizor LCD, odtwarzacz DVD, ekran, flipcharty oraz sprzęt nagłaśniający. Dla uczestników szkoleń i spotkań biznesowych istnieje możliwość zamówienia przerw kawowych w wielu wariantach, oraz cateringu dostosowanego do indywidualnych potrzeb. W hotelowym lobby do dyspozycji uczestników wydarzenia pozostają kiosk internetowy i kącik komputerowy, a na życzenie recepcja umożliwia korzystanie z ksero oraz drukarki.

Na zaplecze noclegowe hotelu Best Western Kraków Old Town składa się 91 pokoi dla gości.