Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Best Western Plus Kraków Old Town

Św. Gertrudy 6, 31-046 Kraków
www.bwoldtown.pl

Skontaktuj się z obiektem

Wioletta Nowak-Kapusta specjalista ds. marketingu i sprzedaży 12 26...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Best Western Plus Kraków Old Town

Krakowski Best Western zmienia wystrój wnętrz oraz markę

Data aktualności: 24-11-2016

 • Krakowski Best Western zmienia wystrój wnętrz oraz markę - Best Western Plus Kraków Old Town

  Położony w centrum stolicy Małopolski trzygwiazdkowy hotel Best Western Kraków Old Town przejdzie gruntowną zmianę aranżacji wnętrz oraz zmianę marki. Generalny remont obejmie przestrzenie wspólne, pokoje, biura i salę konferencyjną. Po zakończeniu prac, planowanym na koniec marca 2017 roku, charakterystycznym elementem budynku mają być jaskrawe, odważne kolory oraz nowoczesny design.


   

  Za projekt zmian odpowiedzialna jest firma R-Design Runowiecki Marcin. Architekci przy projektowaniu wnętrz postawili na materiały imitujące kamień, przeszklenia, a także tapety z fakturą tkanego lnu. Projektanci zdecydowali się także na przełamanie monochromatycznej bryły wzorem, który przyciąga uwagę przechodniów niczym obrazy w kalejdoskopie.

   

   

  W dotychczasowym wystroju utrzymana zostanie tylko jedna z dwóch hotelowych sal konferencyjnych, sala „Kameralna”, która była już remontowana w 2014 roku. Sala „Parkowa” przejdzie gruntowną metamorfozę, włącznie ze zmianą położenia wejścia do pomieszczenia. Nową atrakcją, z której będą mogli skorzystać goście po spotkaniu lub konferencji, a która pojawi się w hotelu po zakończonym remoncie, będzie oddzielny drink bar.

   

   

  Ze zmianą wizerunku i podniesieniem standardu hotelu idzie zmiana marki, z obecnej Best Western na Best Western Plus. W związku z remontem, od dnia 18 grudnia br. do końca I kwartału 2017 roku hotel będzie nieczynny.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • 20 % RABATU na konferencję Best Western Plus Kraków Old Town

  ZAREZERWUJ SALĘ KONFERENCYJNĄ W KRAKOWIE z rabatem 20% na sale i noclegi 2 klimatyzowane sale konferencyjne Koktail FIT gratis dla uczestników szkolenia lokalizacja w samym centrum Krakowa Skontaktuj się z nami juz teraz! tel. 12 269-14-08 nowak@rthotels.com.pl