Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Blue Diamond hotel Active SPA

Nowa Wieś 414, 36-001 Rzeszów
www.bluediamondhotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Agata Ostrowska Manager ds. Sprzedaży 69265...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Blue Diamond hotel Active SPA

Powstaje luksusowy hotel na Podkarpaciu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Powstaje luksusowy hotel na Podkarpaciu - Blue Diamond hotel Active SPA

  Nowy, luksusowy hotel otwarty zostanie jesienią w podkarpackiej Nowej Wsi. Blue Diamond zaoferuje gościom zaplecze do pracy i relaksu w standardzie czterech gwiazdek.
   

   

   

   

   

   

   

  Hotel mieścić się będzie w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Sportowo- Rekreacyjnego. Łatwy dostęp do obiektu umożliwi przebiegająca w pobliżu trasa łącząca Rzeszów z Lublinem, a także lotnisko Jasionka w Rzeszowie oddalone od hotelu o 1 km.

  Do dyspozycji gości hotel odda 51 komfortowych pokoi, w tym jedno-, dwuosobowe, pokoje przeznaczone dla osób niepełnosprawnych a także 4 wygodne apartamenty, przygotowane z myślą o najbardziej wymagających klientach. Wszystkie pokoje wyposażone zostaną m.in. w TV LCD,  dostęp do Internetu oraz sejf.

  Hotel przygotowany zostanie także pod kątem biznesowym. Zaplecze konferencyjne składać się będzie z dwóch sal konferencyjnych, mogących pomieścić do 180 osób. Sale posiadać będą wysokiej jakości sprzęt audiowizualny, niezbędny podczas każdego typu spotkania.

  W hotelu znajdzie się również dwupoziomowa restauracja oraz klubo-kawiarnia z zielonym tarasem.

  Nie zabraknie też  miejsca, przeznaczonego do relaksu po ciężkim dniu. Hotel posiadać będzie rozbudowane centrum Wellness & SPA, gdzie znajdą się między innymi: basen rekreacyjny z wbudowanym drink-barem, wiele atrakcji basenowych a także witalny świat z czterema rodzajami saun i łaźni parowych oraz strefą relaksu.

  Otwarcie hotelu Blue Diamond zaplanowane zostało na jesień 2011 roku.

  Wśród obiektów o zbliżonym standardzie na terenie województwa podkarpackiego znajdują się m.in.: Dwór Kombornia, Hotel Rado w Mielcu, Hotel Ambasador Rzeszów, czy np SPA Hotel Splendor.


  źródło: http://hotel.rz.biz.pl