Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Brant Hotel & Restaurant

Równa 20, Majdan, 05-462 Warszawa
http://www.branthotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Monika Wierzchoń Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Brant Hotel & Restaurant

Nowe miejsce na konferencje pod Warszawą już otwarte

Data aktualności: 05-03-2013

 • Nowe miejsce na konferencje pod Warszawą już otwarte - Brant Hotel & Restaurant

  2 marca 2013 r. 20 kilometrów od Warszawy, w miejscowości Majdan, w samym centrum Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, miało miejsce oficjalne otwarcie nowego hotelu konferencyjnego.

   

   

   

   

   

   


  Hotel Brant oddaje do dyspozycji organizatorów konferencji trzy sale o powierzchni 150, 300 i 400 mkw. Na wyposażenie pomieszczeń składają się dwa niezależne projektory Full HD oraz sprzęt niezbędny do organizacji konferencji, szkoleń, warsztatów i prezentacji. Funkcjonująca w hotelu restauracja, której szefem jest Łukasz Konik, jest w stanie obdłużyć do 350 gości jednocześnie. W lokalu, który specjalizuje się w lekkich i smacznych daniach kuchni polskiej i międzynarodowej, z powodzeniem mogą odbywać się imprezy okolicznościowe, a także degustacje, pokazy live cooking, warsztaty kulinarne i wieczory tematyczne. Obok restauracji mieści się część klubowa z barem, w ktorym serwowane są alkohole z calego świata.

  Na zaplecze noclegowe Hotelu Brant składa się 140 miejsc noclegowych w 60 klimatyzowanych pokojach jedno- i dwuosobowych typu Standard, Superior oraz Junior Suite. Wszystkie pokoje posiadają bezpłatny dostęp do internetu. Uczestnicy odbywających się w hotelu wydarzeń mają również do dyspozycji ponad 4 hektary atrakcyjnie zagospodarowanego terenu zielonego, gdzie można aktywnie spędzić czas korzystając z boisk do gier czy parku linowego. W części wypoczynkowej kompleksu znajdują się grill, wędzarnia oraz przestrzeń biesiadna. Hotel posiada własny parking na 40 samochodów.