Wyposażony w centrum konferencyjne, podwarszawski hotel Brant zawarł umowę z krakowską firmą HS Consulting, która stała się tym samym zarządcą, otwartego w marcu 2013 r., obiektu. Czterogwiazdkowy hotel Brant oferuje zaplecze konferencyjne, na które składają się: sala bankietowa, sala konferencyjna i sale kameralne.

W myśl zawartej umowy, firma HS Consulting, która od pięciu lat specjalizuje się w przygotowywaniu do otwarcia i prowadzeniu hoteli, będzie odpowiedzialna za funkcjonowanie hotelu Brant, jego politykę personalną oraz działania sprzedażowe i marketingowe. Ma ona również za zadanie wdrożenie standardów obsługi gości.

Hotel Brant znajduje się niedaleko Warszawy, w miejscowości Majdan, w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Jego uroczyste otwarcie nastąpiło w marcu 2013 r., obiekt pomyślnie przeszedł kategoryzację stając się oficjalnie hotelem czterogwiazdkowym. Hotel Brant nastawiony jest na obsługę klientów biznesowych i indywidualnych. Na potrzeby konferencji i spotkań firmowych przeznaczonych zostało kilka sal. Największa z nich – sala bankietowa może z powodzeniem służyć jako miejsce na większe spotkanie, typu konferencje czy szkolenia, ma ona powierzchnię 400 mkw., osobne wejście, możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni a także podziału na kilka mniejszych sal. Do dyspozycji gości hotel Brant oddaje także dwie sale kameralne, które stanowią część, ulokowanej na parterze budynku, sali restauracyjnej i mogą służyć do organizacji niewielkich przyjęć lub kameralnych spotkań biznesowych. Sala konferencyjna mieści się na pierwszym piętrze i ma powierzchnię 130 mkw., pozwala na wiele aranżacji i przyjęcie od 20 do 100 osób – w zależności od ustawienia (bankiet, teatr, szkoła). Sala jest wyposażona w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, inteligentne systemy połączeń (telekonferencje), system do wyświetlania prezentacji etc..

Hotel Brant oferuje 60 przestronnych, klimatyzowanych pokoi, wyposażonych w miejsce do pracy i dostęp do internetu. Hotelowa restauracja oferuje potrawy oparte na tradycyjnych recepturach, przygotowane z naturalnych, lokalnych produktów. Po dniu pracy hotel zaprasza do strefy SPA, wyposażonej w sauny i salę do ćwiczeń, na zamówienie można również skorzystać z zabiegów kosmetycznych i masaży. Tereny zielone wokół hotelu sprzyjają relaksowi i wyciszeniu, można również zorganizować na nich imprezę plenerową.