Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Brant Hotel & Restaurant

Równa 20, Majdan, 05-462 Warszawa
http://www.branthotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Monika Wierzchoń Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Brant Hotel & Restaurant

HS Consulting zarządcą hotelu Brant – nowego miejsca na konferencje

Data aktualności: 11-07-2013

 • HS Consulting zarządcą hotelu Brant – nowego miejsca na konferencje - Brant Hotel & Restaurant

  Wyposażony w centrum konferencyjne, podwarszawski hotel Brant zawarł umowę z krakowską firmą HS Consulting, która stała się tym samym zarządcą, otwartego w marcu 2013 r., obiektu. Czterogwiazdkowy hotel Brant oferuje zaplecze konferencyjne, na które składają się: sala bankietowa, sala konferencyjna i sale kameralne.

   

   

   

   

   

   

  W myśl zawartej umowy, firma HS Consulting, która od pięciu lat specjalizuje się w przygotowywaniu do otwarcia i prowadzeniu hoteli, będzie odpowiedzialna za funkcjonowanie hotelu Brant, jego politykę personalną oraz działania sprzedażowe i marketingowe. Ma ona również za zadanie wdrożenie standardów obsługi gości.

   

  Hotel Brant znajduje się niedaleko Warszawy, w miejscowości Majdan, w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Jego uroczyste otwarcie nastąpiło w marcu 2013 r., obiekt pomyślnie przeszedł kategoryzację stając się oficjalnie hotelem czterogwiazdkowym. Hotel Brant nastawiony jest na obsługę klientów biznesowych i indywidualnych. Na potrzeby konferencji i spotkań firmowych przeznaczonych zostało kilka sal. Największa z nich – sala bankietowa może z powodzeniem służyć jako miejsce na większe spotkanie, typu konferencje czy szkolenia, ma ona powierzchnię 400 mkw., osobne wejście, możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni a także podziału na kilka mniejszych sal. Do dyspozycji gości hotel Brant oddaje także dwie sale kameralne, które stanowią część, ulokowanej na parterze budynku, sali restauracyjnej i mogą służyć do organizacji niewielkich przyjęć lub kameralnych spotkań biznesowych. Sala konferencyjna mieści się na pierwszym piętrze i ma powierzchnię 130 mkw., pozwala na wiele aranżacji i przyjęcie od 20 do 100 osób – w zależności od ustawienia (bankiet, teatr, szkoła). Sala jest wyposażona w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, inteligentne systemy połączeń (telekonferencje), system do wyświetlania prezentacji etc..

   

  Hotel Brant oferuje 60 przestronnych, klimatyzowanych pokoi, wyposażonych w miejsce do pracy i dostęp do internetu. Hotelowa restauracja oferuje potrawy oparte na tradycyjnych recepturach, przygotowane z naturalnych, lokalnych produktów. Po dniu pracy hotel zaprasza do strefy SPA, wyposażonej w sauny i salę do ćwiczeń, na zamówienie można również skorzystać z zabiegów kosmetycznych i masaży. Tereny zielone wokół hotelu sprzyjają relaksowi i wyciszeniu, można również zorganizować na nich imprezę plenerową.