Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Brant Hotel & Restaurant

Równa 20, Majdan, 05-462 Wiązowna
http://www.branthotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Monika Wierzchoń Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Brant Hotel & Restaurant

Nowoczesne konferencje z klasą w podwarszawskim hotelu Brant

Data aktualności: 13-07-2015

 • Nowoczesne konferencje z klasą w podwarszawskim hotelu Brant - Brant Hotel & Restaurant

  Aby znaleźć odrobinę spokoju, wcale nie trzeba uciekać daleko od centrum miasta. A żeby zorganizować profesjonalną konferencję, nie trzeba skazywać siebie i swoich gości na miejski zgiełk. Można połączyć obie te rzeczy i wybrać Brant Hotel.


  Hotel Brant sale konferencyjne Mazowsze Warszawa

   

  Nazwa obiektu nie jest przypadkowa. Słowo „brant” w XVII wieku opisywało wyjątkowo cenny klejnot, zatem „brant” jest symbolem wysokiej jakości. I znaczenie nazwy swojego hotelu wzięli sobie do serca jego właściciele. Przede wszystkim jakość – zarówno wnętrz, jak i oferowanych usług.
  Hotel Brant leży zaledwie 20 km od centrum Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Z założenia jest połączeniem stylowych, ciepłych wnętrz, charakterystycznych dla hoteli butikowych - z funkcjonalnością i profesjonalizmem ośrodka szkoleniowo-konferencyjnego. Zapewnia miejsce godne dużej konferencji, kameralnego szkolenia oraz rodzinnego pobytu w doskonałej lokalizacji  – poza miastem, a jednak blisko niego.
   


  Eleganckie konferencje pod Warszawą  Łączna powierzchnia konferencyjno-bankietowa w hotelu Brant to 580 mkw. Składają się na nią cztery sale. Największa z nich, sala Bankietowa, mierzy 370 mkw. i jest najbardziej reprezentacyjną salą w hotelu. Położona na parterze, ma dwa osobne wejścia: z holu recepcyjnego oraz dodatkowe wyjście na zewnętrzny taras. Pomieści 400 gości. Sala Bankietowa ma dostęp do światła dziennego i jest w pełni wyposażona w sprzęt audiowizualny oraz konferencyjny.

  Hotel Brant sale konferencyjne konferencje pod Warszawą

  Drugą co do wielkości salą jest sala Konferencyjna. Mierzy ona niemal 110 mkw. i pomieści jednocześnie 120 osób. Podobnie jak sala Bankietowa, ma dostęp do światła dziennego i wyposażona jest w niezbędny sprzęt audiowizualny. Zlokalizowana na pierwszym piętrze, w bezpośrednim sąsiedztwie windy i klatki schodowej, stanowi doskonałe miejsce na konferencje i szkolenia wymagające atmosfery skupienia i spokoju.

  Pozostałe dwie sale konferencyjne to tzw. sale Kameralne, położone na parterze przy restauracji, dlatego można je połączyć z salą restauracyjną, w zależności od potrzeb danego eventu. Większa ma powierzchnię 65 mkw. i wyjście na teren zielony. Mniejsza to sala VIP przeznaczona do spotkań biznesowych w wąskim gronie. Pomieści jednocześnie 20 osób w ustawieniu teatralnym.

   


  Komfortowe pokoje i imprezy w plenerze  Baza noclegowa hotelu pozwala na przenocowanie jednocześnie 120 osób w 60 pokojach. Wszystkie są klimatyzowane, przestronne i wygodnie urządzone. Na szczególną uwagę zasługuje hotelowa restauracja. W autorskim menu znajdują się lekkie, lecz tradycyjne dania z odrobiną nowoczesności.

  Restauracja w hotelu Brant zapewnia również catering na wszelkiego rodzaju eventy organizowane w hotelu, a także i wokół niego – hotel Brant dysponuje sporym terenem zielonym dookoła budynku, który doskonale nadaje się m.in. na atrakcje w czasie wyjazdów integracyjnych. Ponadto, przed budynkiem znajduje się obszerny, monitorowany parking.