Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Campanile Wroclaw Stare Miasto

Jagiełły 7, 50-201 Wrocław
http://www.campanile.com/pl/hotels/campanile-wroclaw-stare-miasto

Skontaktuj się z obiektem

Wioleta Adamska +4871...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Campanile Wroclaw Stare Miasto

Hotel Campanile we Wroclawiu jest już trzygwiazdkowcem

Data aktualności: 23-05-2014

 • Hotel Campanile we Wroclawiu jest już trzygwiazdkowcem - Campanile Wroclaw Stare Miasto
  Hotel Campanile Stare Miasto to obiekt, który od kilku tygodni może pochwalić się wyższą kategoryzacją.
   
  Wrocławski Campanile kieruje swoją ofertę do gości biznesowych i klientów indywidualnych. Obiekt posiada 110 klimatyzowanych pokoi jedno- i dwuosobowych, w tym pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz łączone pokoje rodzinne. W każdym z pokoi zapewniono bezprzewodowy dostęp do Internetu.
   
  Cztery sale na konferencje we Wrocławiu
   
  Hotel Campanile Wrocław dysponuje czterema klimatyzowanymi salami konferencyjnymi, wyposażonymi w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Największa z nich może pomieścić maksymalnie 140 osób. O catering podczas spotkań dba hotelowa restauracja. Lokal serwuje dania kuchni polskiej, a uczestnikom konferencji, którzy zdecydują się zostać w hotelu na noc, proponuje śniadania serwowane w formie bufetu szwedzkiego.